Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós Kislányom ruháit moshatom...

6hós Kislányom ruháit moshatom a sima nagy dobozos Ariel mosóporral? Mellé Gabi öblítővel? Rögtön kiderül, ha allergiás rá?

Figyelt kérdés
Eddig Tomy babyt használtam, de most kaptunk egy hatalmas dobozzal, a másik meg pont elfogy..

2013. júl. 7. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem még kicsi a felnőtteknek való mosóporhoz
2013. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sose használtam "babamosóport", szerintem csak marketing fogás. A sima Tomival mostam amivel a miénket is, és mikor milyen sensitive öblítővel. Sőt 2-3 hónapos kora után, már nem is mostam neki külön a rucijait, hanem együtt a miénkkel.
2013. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Kisfiam estére kipattogott ha valamelyik öblítőt nem bírta a bőre.
2013. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem használtam külön mosóport a gyerekem ruháihoz. Sőt, külön is csak akkor mostam Őket, mikor kimostam, mielött megszületett!!!! Onnantól a mi ruháinkkal mostam, hiszen azok sem koszosak a szó szoros értelmében :)


Semmi baja a Fiamnak, és egyszer sem volt a bőrének sem!

Ariel folyékonnyal mosok+ Silan öblítővel.

2013. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
a mosópor könnyen allergizál, ha nem mosódik ki rendesen a ruhából, inkább folyékonyat használj. De én a babaruhákat és a normál saját ruháinkat is már majdnem két éve mosódióval mosok, a mi ruháinkhoz használok öblítőt, erősen hígitva, a babáéhoz pedig csak almaecetes vizet. Tökéletes az eredmény és tuti nincs allergia, bőrbaj....
2013. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szóról szóra úgy csinálom mint a 2. válaszoló 5 hós a lányom :)
2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm is Ariellel mos mindent az elejétől. Én is azzal fogok, mi is azt használjuk. Öblítőt soha nem használok, én magam is allergiás vagyok rá, meg felesleges is. Az Arielnek is jó illata van, a vasalástól pedig úgyis megpuhulnak a ruhák, és a babáét muszáj vasalni a fertőtlenítő hatása miatt.
2013. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!