Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hippes babaápolsi termékekről...

Hippes babaápolsi termékekről mi a véleményetek? 3 hós babánál lehet használni? A Gabi jobb?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha a fürdetőkre gondolsz,ilyen korú babáknak még a gyógyszertárit javasolják.minden egyéb terméket,legyen az Gabi,Johnson,akármi más,azt csak 6 hónapos kortól.Bár ezeket a "termékeket" én még 1 évesen sem fogom rá kenni,akkor már inkább Bioderma.Ha sampon,akkor kizárólag Babe koszmó elleni.Kozmetikus anyuka.
2013. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

1 éves koráig csak gyógyszertárit használtam.

Hipp, Gabi, Johnson és társai telis tele vannak allergénekkel, kőolajszármazékokkal stb...

2013. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Részemről minden Hipp termékkel meg vagyok elégedve, és a legjobbnak tartom.
2013. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Aki lepontozta a válaszomat, csak használja továbbra is ezeket a szemeteket.Az Ön dolga, az Ön gyermeke:)

Ja, és tessék pontozni, mint a dedóban!!!

(Lehet hogy jobb lenne utána olvasni a dolgoknak,mint a reklámoknak hinni. De tudom, ez egyes színvonalon igen nehéz...)

2013. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást.Kozmetikus vagyok,édesanyám bőrgyógyász,az ő testvére kozmetológus.Valamelyest értünk a termékekhez,de nyilván egy laikus anyuka nem tudja pontosan mik az összetevői ezeknek a gagyi cuccoknak.Nyugodtan kenegesd a gyereked ilyenekkel "kedves" lepontozó,ha most nem is,később ekcémás,atópiás dermatitises lesz a gyereked!Megáll az eszem komolyan mondom.
2013. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as!Te biztos valami Hippes ügynök vagy!
2013. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Tessék, itt egy teszt a babafürdetőkről.


[link]

2013. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
hahahaha!jót nevettem drága naív 7-es! ne vicceljél már!egy olyan oldalt ajánlgatsz ami reklám céljából üzemel?Te tényleg ennyire nem tudod hogy működik a világ?Kérdezz már meg 100 gyerekorvost miért a sima gyógyszertári készítményt ajánlja?100 azt fogja válaszolni,azért mert a babáknak nincs szükségük olyan adalékanyagokra amik a drogériás termékekben vannak.Istenem hogy lehet valaki ennyire ostoba valaki.Hát ezért van itt ennyi elszegényedett nyomorék ember,mert bármit rá lehet sózni az idióta vásárlókra.Ébresztő!De mi közöm nekem ehhez.Mindenki azzal teszi tönkre a gyerek bőrét amivel akarja.Arról nem beszélve hogy a gyógyszertári 1 hónapra való fürdető 340ft,a bolti fos meg jóval drágább.
2013. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos "kedves" előző, a 2-es, és a 4-es választ is jómagam írtam.(7es válaszoló)

De az Ön kritikán aluli stílusa Önt minősíti.

De csak nyugodtam ócsároljon. Ha legalább ez némi boldogságot csempész a sivár napjaiba. :)

2013. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hű,mekkora balhé van itt,nyugalom!!!!

Nos,én csak annyit fűznék hozzá,hogy biztos sok igazság van ezekben,maradok is még egy darabig a gyógyszertárinál,viszont nekem a védőnő javasolta,hogy olívaolajjal kenjem a baba popsiját és azzal fürdessem,mossam a haját,na jó piros is volt,sőt még most is,és csak a naturlandos kenőcs használ.

A hajmosáshoz a koszmó ellen tényleg jó,de a Penathen babaolaj tapintásra is sokkal finomabb.A fürdetést már csak azért sem olívaolajjal csináljuk,mert nagyon csúszik.Na,amikor mondtam a dokinak,hogy ezt mondta a védőnő,akkor ő azt mondta az olívaolaj nem jó,mert a növényi olajok allergiához vezetnek,akkor most az ember kinek higgyen?

2013. febr. 11. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!