Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csúnya piros a babám popsija....

Csúnya piros a babám popsija. Ez pelenkakiütés? Bepanten kenőcs jó lesz rá?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!szerintem nem,bár kezdő anyuka vagyok:), csak kicsípte neki a kaki.nekünk a bepanten bevált 1-2 nap alatt rendbejött a popsija a picinek.
2009. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bapanten is jó, de én a sudocremre esküszöm, olyan mint a vakolat, nem tud a nedvesség a bőréhez férni, soha nem lett piros a babám popsija, amíg azt használtuk!
2009. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet piros a popsija. Mennyi idős a babád?

Mi a felírt gyógyszertári popsikenőccsel kezdtük, aztán sudocrem, bepanthen, most pedig alsolt használunk.

A bepanthen-nel biztos nem ártasz vele, rengeteg mindenre jó az a krém. De azért ha nem múlik el, a biztonság kedvéért mutasd meg az orvosnak.

2009. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2,5 hónapos

szerintünk a sok betadine-os fertőtlenítő oldat kezdte ki a bőrét. szerda óta azzal kell fertőtleníteni és nem kenhetünk rá semmit. azért a napi kb. 8 pelenkacsere alkalmával fertőtlenített popónak szerintem ez már kicsit sok.....tegnap este óta sudokrémet kenünk rá, úgy látom javul a helyzet...

2009. okt. 18. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!