Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy azért sovány...

Lehetséges hogy azért sovány a babám mert inkább nyúlik?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam, 9 kg körül van a súlya és ehhez 75 centi. Amikor meztelenül az oldalára fordítom, néha elszőrnyülködöm, mert kint vannak a bordái. Van egy kis pocija, de a bordái nagyon kint vannak. Enni sem sokat eszik, főleg ebben a melegben.. Baj ez, ha viszont hosszú baba?
2013. júl. 8. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom rengeteget eszik, 9300gramm kb,9hónapos és kinn vannak a bordái és 75centi.Azért lóg ki a bordája,mert nincs rajta annyi izom még.Nem sovány a babád,mert én is hallgatom,hogy duci az enyém és pedig 6hós korától,tehát 3hónap alatt csak 1kg-t hizott.Ha jókedvű,ne aggódj a mennyiségen,ha éhes,úgyis kérni fog.
2013. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos kor után amúgy is lelassul a hízás ráadásul nőnek, nyúlnak, rengeteget mozognak, úgyhogy biztos nem sovány. Az én kislányom igazi kis húsos baba nagy fodros combokkal de pont ma néztük (8,5 hós), hogy már csak a combja fodros a pocakja lelaposodott :)
2013. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen "giliszta" alkatú kislányom. Magasabb, mint az átlag, kilóra megvan, de vékony. Ettől még egészséges, igaz nem nagy evő, de ha épp olyanja van, akkor az étvágya is óriási.
2013. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!