Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy léptetek ezen túl?

Hogy léptetek ezen túl?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan anyukák, akik a babák 1 vagy 2 éves kora körül szétváltak a párjuktól? Hogy léptetek rajta túl? Hogy sikerült új kapcsolatba lépnetek? Sajnos a párommal lehet, hogy végleg szakítani fogunk, már el is költözött pár napja, nagyon rossz, hogy így alig fognak találkozni a kislányunkkal a másik meg az, hogy már most azon gondolkozom, hogy mi van, ha soha nem lesz már új kapcsolatom! Nálatok hogy volt ez?
2013. júl. 8. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy a kérdésed elsősorban nem nekem szól,és ezért talán nem is lesz túl hasznos a számodra,de a környezetemben sok ilyen eset van,sajnos.A lényeg,hogy a kezdeti nehézség,és elkeseredés után csak jobb lehet.Hidd el.Arra pedig ne gondolj,hogy soha nem lesz új kapcsolatod.Hozzáállás kérdése az egész.Ha már újra tudsz bízni a férfiakban,nyitottabb leszel,akkor könnyebben lesz kapcsolatod is.A környezetemben nem ritka,hogy 1 vagy 2 gyerekkel talált új férjet az illető. Csak kitartást kívánok neked.
2013. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Aranyos vagy :)! Azért most kicsit megnyugodtam :)! Csak ugye nem vagyok megelégedve magammal! Tele vagyok testi hibákkal, nem rendelleneségekkel:), szóval, félek, hogy már így nem fogok tetszeni senkinek.
2013. júl. 8. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Kell egy kis idő, amíg magadra találsz. Az a lényeg, hogy ne hagyd el magad, adj magadra, szőrteleníts (amit szoktál azt folytasd) még akkor is, ha nem látja egy ideig senki. Ha van lehetőséged, keress egy hobbit amire szakíts időt (anyagi és időbeli lehetőségektől függően akár eljárhatsz táncolni vagy otthon is kézimunkázhatsz).

Új kapcsolatot pedig találhatsz majd, csak fel a fejjel.

2013. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, én két gyerekkel találtam meg a az "igazit". Te is megfogod, csak adj időt a dolgoknak. ( hozzáteszem, én se vagyok/voltam megelègedve magammal, viszont a párom igy szeret.)
2013. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!