Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos lányom csak anyateje...

5 honapos lányom csak anyatejes 3300 grammal született most 7800 gramm jo a sulya nem? Nektek mennyivel született és most 5hosan mennyi?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit sok a súlya.

Nézd itt egy táblázat,ebből meg tudod állapítani,hogy jó e!


[link]


Az én lányom is csak anyatejes,és ő is 3300 g-mal született. 5 hósan volt 6500 g.

2013. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a szakirodalom sokallja, akkor mit csinálsz, nem adsz neki tejet? Ne törődj ilyesmivel, a babák sem egyformák, ahogy a tejed is lehet zsírosabb, mint másé. Én babám is picit nehezebb, mint az átlag, ahogy elkezdenek mászni, lemozogják a felesleget.
2013. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3500- al született, 3170- el jöttünk haza, és 5 hónaposan 6800 g. volt. Olyan hurkácskái vannak, hogy meg kell zabálni, de inkább nyúlánk baba. A babák is, mint a felnőttek egyediek, ezért nem lehet más babákhoz hasonlítgatni őket!
2013. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém 3400el született 5hósan volt 7720gramm.kislány
2013. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3500al született, anyatejes, most 5 hós, 8kg fölött van (elajándékoztam a mérlegünket, mert minek...) a nagyobbiknál már megtanultam (aki ugyanilyen husi volt) hogy majd lemozogja. Egyébként születése óta 15cm-t nyúlt, még csak nem is mondanám extradaginak. Ne aggódj!
2013. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!