Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám füle mögött...

7 hetes babám füle mögött "bepálik" a kis bőre! Naponta többször beolajozom /babaolajjal/, kentem már Bepantennel, Sudokrémmel de sajnos egyáltalán nem javul. És mindig forgatom. Van vlakinek más ötlete, tanácsa?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne olajozd. Az elzárja a pólusokat és sokkal jobban pálik. Töröld szárazra, esetleg kicsit hintőporozd be.

És figyelj, hogy ne öltöztesd túl, ne izzadjon.

2009. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is olajoztam, de nem babolajjal, hanem trermészetes növényi olajja, akár étolajjal is lehet. én mandulaolajat vettem, de a búzacsíza olaj is megfelelő. de a lényeg tényleg mindig az, hogy előtte szárazra töröld, és ne maradjon szappanos, vagy samponos. még fürdetőkrémes sem, ha még azt használtok.


amúgy alkati kérdés, a párom is ilyen volt gyereknek, most korpás, a gyereknek is bepállott egy időben, lehet, hogy örökli, sajnos.

2009. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hintőporral próbálkozz, ne olajokkal, krémekkel.
2009. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy bepállik? Nekem a 8 hetes babámnak kicsit büdi a füle mögött, pedig minden nap alaposan tisztítom.
2009. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha végig gondolod, a száraz bőrt kell nedvesíten és puhítani. A nedves és pálott bőr Pl. hintőporral szárítani kell a gyógyulás érdekében. Tehát akár minde pelekna cserénél tehetsz egy borsónyi hinőport az ujjadra és belesimogathatod a füle mögött a bőrébe. Ez meg fogja gyógyítani a sebecskét.
2009. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!