Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3 hónapos múlt és a...

Babám 3 hónapos múlt és a lágyéka kipattogott és kipirosodott. Sudokrémmel kenem neki. Jó az rá? Fürdésnél lehet, hogy csípi a víz neki és azért sír fürdetéskor?

Figyelt kérdés
Eddig mindig virgonckodott a kádban.
2011. jan. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy csípi. milyen fürdetőt használtok?

használjatok sima patikai fürdetőkenőcsöt, és kenjétek be patikai testápolóval.

2011. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, csípheti neki, használjatok valami semleges természetes anyagokbó álló fürdetőt. Nekünk amugy a sudokrém nem vált be semmire, de mikor barhol kipirosodik a babám bőre (pl fogzáskor a popoja), akkor az avent bimbovédő krém nagyon szépen rendbe teszi pillanatok alatt.

Fürdetőből is jó az avent, mi azt használjuk, de sajnos elég drága, ugyhogy, ha nem engedheted meg, akkor gyógyzertári.

2011. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Sudocrem és a Neogranormon vált be a legjobban.De még ezeknél is hatásosabb a mezei kamillatea főzete.Ha nagyon piros volt neki ( mert gyors az anyagcseréje, volt hogy minden pelusa kakis volt), csináltam kamilla teát, és amikor kihűlt vattapamacsot mártottam bele, és ezzel kentem le.Hagytam a levegőn megszáradni.Már másnap egyetlen piros pötty sem volt.A mi babánk is sírt fürdetéskor vagy 5 napig, eszembe se jutott, hogy ezért.Köszi!
2011. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyik gyereknél sem vált be a sudocrem, semmire! Csak rontott a helyzeten:(

Pirosságra a boraxos koleszterines gyógyszertári kence a legjobb!

2011. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!