Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 3,5 hós babám...

Csak az én 3,5 hós babám ilyen vékonyka?

Figyelt kérdés
anyatejes. 3670-nel született. 5410 most :/ már másfél honapja nem tudunk tullépni az 5,5 kilón. Másfél honapja nagyon kismértékben hizik.
2013. júl. 9. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Már miért lenne vékonyka?Ha eszik rendesen,jókedvű,vidám,mosolygós,jó a közérzete,nem sír,nem bágyadt,akkor nincs vele gond.Jó így neki.

Amugy az én babám 3300 g-mal született.

3 hósan volt kereken 5000 g.Csak anyatejes ő is.

Ne aggódj e miatt!

2013. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mond? Ebben a korban még nagyon szokták figyelni a hízást.
2013. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A reggeli és a délelőtti szopival nincs gond, mérem 180 és 120-130 grammokat eszik, DE jön a délután és addigra mintha nem lenne neki elég. Vaamikor olyan erősen sír, sikit a babám a cicimen hogy teljesen bepánikolok tőle szinte... Ma mát felírt a doki tápszert, pótlásra csak. Nem akarom abbahagyni a ciciztetést, anyyira szeretem... :(
2013. júl. 9. 15:03
 4/9 A kérdező kommentje:
mindezeken kivül, jó kedvű 3-4 kaki szokott lenni naponta. De most az utobbi pár napban olyan aluszékony.... ez miért lehet? aggodom...
2013. júl. 9. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell abbahagyni, de ha a baba éhes (márpedig úgy tűnik az) akkor pótolni kell.
2013. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pótlás mellett is lehet szoptatni. A leírtak alapján én éhesnek gondolnám. Nem túl jó, hogy 2 hós kora óta alig hízik. Az első hónapokban szoktak legjobban hízni a babák. Szerintem próbálj pótlást adni neki, hátha attól megindul újra a gyarapodása!
2013. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, pótolni fogom, Remélem hizik is majd tőle a DRÁGÁM :D Köszi hogy írtatok. :D
2013. júl. 9. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:

3 hetes a fiam.4400-al született, a kórházban lefogyott 4005 grammra, ma a védőnőnél 5009 gramm volt, vagyis 3 hét alatt hízott 1 kg-ot.

Szoptatom, s szopi után ha sír, idegesen tépi a mellem mert nem jön már neki, de még éhes, csinálok 60 mili tápot, megeszi, s nyugodt.

Délben, délután, és este kell pótolnom, éjjel 2x kel, akkor elég neki, meg reggel is elég, de utánna kipótolom.


Nem ördögtől való a tápszer, de ha éhes, nincs tejed, akkor mást nem tudsz neki adni:)

2013. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy kevés a súlya, de mit jelent az a fél mondatod, hogy másfél hónapja nem tudjuk túllépni az 5,5kg. Másfél hónapja kb stagnál a súlya a picinek, mert ha így lenne, akkor az gond!!

Azt mindenképpen jelezd a dokinak! Lehet, hogy több ennivaló kell neki, de látatlanban nehéz bármit is mondani.

2013. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!