Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós a babám, étteremben nem...

9 hós a babám, étteremben nem marad az etetőszékében, kiabál, sikogat, sír, zavarja a környezetét. Hogyan tudnék változtatni rajta?

Figyelt kérdés
Játékai nem érdeklik, nem eszik falatkákat, ha sétál vki vele akkor elhallgat, de nehezen viseli, hogy a család próbál enni. Itthon körünkben van, ha mi eszünk a konyhában, de ő ált.külön eszik (mivel etetni kell). Nyilván nem napi szinten járunk étteremben, de elég ciki ez így. Hogyan tudnék változtatni rajta?

2013. júl. 8. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha étterembe mentek, vagy otthon hagyjátok valakivel, vagy megszoktatod, hogy amikor evés van, akkor nem sétálgat, hanem ö IS meg a család IS eszik (otthon is), akkor nem szokatlan neki étteremben sem.
2013. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

szerintem eleve nem ártana elkezdeni, hogy együtt egyetek, elég nagy már, nem cicizik, neki is a családi asztalnál a helye az étkezésekkor.

tudod, egy falat neked, egy falat neki.. :D

ezt hamar megszokja, akkor étteremben is lehet majd vele enni, ellesz az ennivalóval.

egyébként is túl nagy elvárás, hogy míg te jóízűen esztek, ő unatkozzon egy székhez kötve, miközben annyi a felfedeznivaló :)

2013. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az étterem egy kisgyereknek - főleg ilyen picikének - még kínszenvedés. Ő még nem tud disztingválni, egyszerűen unatkozik másfél órát egy székben, szerintem ez teljesen természetes.

Ráadásul mindenkinek kellemetlen, ha zavarja a környezetében étkezőket.

Szerintem jobb otthon hagyni valakivel ilyenkor, ez nem kisgyereknek való program.

2013. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetek együtt a mindennapokban, akkor megtanulja ha ti esztek, akkor ő is.
2013. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Avery ***** válasza:
Szerintem is kínszenvedés, szülőnek-gyereknek egyaránt. Meg a többi vendégnek. :)
2013. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!