Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babámnak kékül a...

2 hetes babámnak kékül a szája és szeme körül néha a lábszára is, mitől lehet?

Figyelt kérdés
nagyon jó étvágya van, nyugodt baba.

2013. júl. 9. 15:08
 1/10 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy ez kb pár másodpercig tart
2013. júl. 9. 15:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább az orvostól kérdezd meg. Cianózisra utal, ha kékül a szája.
2013. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell az ördögöt a falra festeni.Az én babámnál is volt ilyen pár hétig,voltunk kardiológusnál is,de szerencsére nem talált semmit.Vékony a bőre, valószínűleg a sírás miatt való erőlködéstől lehetett.
2013. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
remélem semmi komoly:( nagyon félek, holnap megyünk az orvoshoz
2013. júl. 9. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik kánikulában,de szerintem fázik.Nekik még nem olyan a vérkeringésük.Az én kislányom télen született és neki is volt olykor a kezén,lábán,valószínűleg fázott olyankor.
2013. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor kékült, de csak a karja, ha felvettük és sokáig rosszul tartotta, elnyomott valami ideget, aztán figyeltük mindig tükörben, és vettünk mei tai-t.
2013. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cianotikus is lehet és fertőzésre is utalhat, keringési problémára. Mielőbb orvos! Nekem a fiam még a szülészeten produkálta 2 naposan, azonnal vérvétel volt és megfigyelés. emelkedett volt a CRP (gyulladást jelző fehérje) de másnapra csökkent és hazajöhettünk. A sógornőméknél enyhe szívzörej mellett produkálta a fia és kiderült, hogy sönt van a szívsövényén. ez azért nem annyira játék. Jó esetben tényleg fázhat, de komoly problémát is jelezhet. Nem szabad félvállról venni.
2013. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze nem szabad félvállról venni,én is nagyon ideges voltam miatta,csak arra akartam utalni,hogy szívbetegségen kívül más oka is lehet.
2013. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma voltunk a dokinál:) Semmi baja nincs, makk egésséges, csak a sirástól kékült:) a lábai meg attól h lógódtam amikor fel emeltem:)
2013. júl. 10. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Hál'istennek!Tudtam én:)
2013. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!