Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfölös zöldbabafőzeléket...

Tejfölös zöldbabafőzeléket csinálok ma. Adhatok ebédre belőle a babámnak?

Figyelt kérdés

8 hónapos múlt


Tejfölös krumplifőzit már többször kapott a hozzátáplálást 4hónaposan elkezdtük.

Kenyeret, virslit, sajtot,tejfölt,joghurtot már evett.


Ha achatok neki belőle hogyan adjam? Kisebb darabokra van szelve a zöldbab de neki még nagy lenne,viszont pürésíteni nem akarom mar van 7foga szépen eszik darabos ételt.

Esetleg villával nyomkodjam össze?



2013. júl. 4. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg már ehet zöldbabot, de az én fiamat az ilyen ételek felpuffasztják. A karfioltól is fáj hasa. De igen, villával nyomd akkor össze.
2013. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kerria ***** válasza:

Csak óvatosan! Akármennyire is zsenge a zöldbab, erős puffasztó hatása miatt sok babánál okoz hasi görcsöt, illetve van aki ki is hányja.


Kóstoltatás jelleggel nyugodtan adj neki, csak ne sokat, még ha esetleg ízlene, akkor se.


Nálunk nem volt ilyen, de a barátnőm kislánya nagyon szenvedett tőle, és még most is, pedig már 20 hónapos!

2013. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen ehet, bár én pürésítve adtam a gyerekeimnek, igaz nem volt ilyen sok foguk:)

Ha villával nyomod össze, úgy is nagyon jó!

2013. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!