Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok most habtapit...

Hol tudok most habtapit venni? És mennyiért?

Figyelt kérdés
Nektek bevált?
2013. júl. 9. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az mi?
2013. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
teszvesz?
2013. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én bababörzén vettem, már nem emlékszem pontosan, de pár száz forintért (vagy talán ezer), persze használtan, de nagyon jó állapotban volt, és szépen lemostam.

De sajna nem vált be. Az egy dolog, hogy a kisfiam kb. 5 másodperc alatt mászott le róla (még a mászós korszakában vettük), de azonnal atomjaira szedte, mert ilyen kis puzzle szerű darabokból áll, és rágta is (voltak aránylag kicsi darabjai is). Én meg féltem, hogy kiharap belőle egy darabot, úgyhogy el is raktam, kb. 10 percig volt használatban :).

Úgy tudom elképzelni, ha esetleg valaki leragasztja mondjuk két oldalas ragasztóval, de nekünk így pikk-pakk atomjaira szedte a gyerek, pedig nem volt több 7 hónaposnál. Én veszélyesnek tituláltam és elrittyentettem a szekrény tetejére, úgyhogy nem volt hosszú életű ez a dolog nálunk.

2013. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Időközben beírtam a gugliba és jé...nem is tudtam, hogy így is hívják. Kínaikban, játékboltokban szoktam látni ilyeneket. Nekünk van, jó, mert puha csak a minta lekopott róla elég hamar, így most "fehérek".
2013. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

auchan 3200 ft disney hercegnős 9db van benne.

Nekünk bevált szeret rajta forgolódni...igaz a kilenc db nem elég...

2013. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a kérdésedre nem tudok válaszolni,de leírom a tapasztalatom.Mi régen 2 csomaggal vettünk,hogy nagyobb helye legyen játszani.Mindig lejött róla,és ami aggasztóbb volt mindig résen kellett lenni,mert pillanatok alatt szétszedte,és megrágta,sőt ki is harapott belőle.
2013. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi habtapi anyagból lévő egybe szőnyeget vettünk, kb 180*200-as. Beteríti a szobát, nagyon szeretjük! Persze lemászik róla, mikor már a szobából is kimászik, de akkor is az ideje nagy részét ezen tölti. Mikor felállt, vagy felült és még nem volt stabil, ezen nem verte be nagyon a fejét, mire ezeket már máshol is csinálta, addigra már stabil volt, így ritkán kellett kemény padlóba vernie a fejét. Hőszigetelésre is jó, akinek pl kő van otthon, nem fázik meg ezen a gyerek. Nekünk nagyon bejött, csak ajánlani tudom. Az előnyei: nem jön szét, nincsenek apróbb darabjai, mosható a felszíne, szigetel, puha. Persze sérülékeny, mivel puha anyagból van, de az a legkevesebb, a gyereknek játékra, mászásra, lépegetésre tökéletes!

[link]

2013. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Azért kellene nekem is mert,a 6 hós kislányom,már mászik 1 hete pedig az ülést gyakorolja.Még támaszkodva ül csak.

De sajnos a héten már 2x akkorát esett,úgy beverte a fejét hátul,meg az orrát,nagyon sírt.Parkettánk van,arra szeretném rárakni.De lehet hogy szétszedné,meg megenné.

Mert mindent harap,és a szájába vesz.

Lehet ez a szőnyeg marad,amit belinkeltél.

De annak nem szőnyeg anyaga van?Hanem hab,vagy szivacs?

2013. júl. 9. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Szó szerint habtapi anyagból van, csak annál vékonyabb :) Tök jól összehajtható, minden nap végén összerakom. Visszük magunkkal, ha megyünk valahova (nagyihoz aludni, vagy hosszúhétvégézni), mi nagyon szeretjük.

Mi már akkor megvettük ezt a szőnyeget, mikor még csak forgott és két fordulással lekerült a játszószőnyegéről. Azóta is imádjuk.

2013. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az lemaradt, hogy a széle végig be van szegve, szóval ezt megkezdeni, harapni nem tudja. És két oldalú, megfordítható, más-más minta van rajta. Tényleg csak ajánlani tudom. Tök jó kis táska is van hozzá, tényleg mobil, könnyen összehajtom, ahol kell könnyen kinyitom, pille súlya van, bármi történik vele (pl lebukja a gyerek, vagy valamit ráöntünk véletlen) letörölhető, lemosható - tényleg gyerekekre lett kitalálva. Viszont már ahogy említettem, sérülékeny. Mi pl többször belerugtunk rajta egy játékába, és az felszakította, vagy éles játékokkal nem is ajánlják,hogy játszanak rajta, mert felsértheti. De a gyereket nem zavarja, a minta miatt nem látványos a sérülés, a célnak/funkciónak tökéletesen megfelel.
2013. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!