Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek babátoknak mostanában...

Vettetek babátoknak mostanában habtapit? Hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
32*32-es méretet szeretnék neki venni.
2010. ápr. 5. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az auchanban vettem 990-ért egy csomaggal, figurásat.
2010. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Cora-ban 1.090 Ft-ért.
2010. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves 17:29-es!

A habtapi az a hab anyagú puzzle amit a gyekeknek szoktak venni pl. szőnyeg helyett vagy csak játszani. Mindenféle színe van és állatok vagy számok vannak rajta. Nagyon jó mert könnyen tisztítható és puha is. Remélem most már megnyugodtál..........

És azért hívjuk haptapinak mert így terjedt el az anyukák között és mert így egyszerűbb mint habanyagú puzzlénak hívni.

2010. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17:29 Csak az elmúlt 5 percben legalább 3 helyen olvastam a tapló megnyilvánulásod, nem akarsz innen elhúzni a büdös pi..ába????!!!
2010. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.17:29-es válaszoló kedves vagy nagyon.....Én pedig azt nem értem az ilyen válaszolókat miért nem lehet kitiltani innen.
2010. ápr. 5. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem számosat vegyél, mert az állatosnak vannak apró részei, amit simán lenyelhet a baba.
2010. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocs, Teszkóban láttam 2500 körül (számos).
2010. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!