Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy az Uh-kon...

Létezik, hogy az Uh-kon egészségesnek tűnt a baba, mégis vmilyen komolyabb problémával született pl : Down-kór?

Figyelt kérdés
Vér-tesztet nem csináltattam, de minden vizsgálaton egészségesnek mondták eddig - vmiért mégis folyton aggódom :(
2009. okt. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csinálják meg a magzatvízvizsgálatot v. a genetikai szűrést, elvileg lehet, de ha elő is forul ilyen, az nagyon-nagyon ritka. Ne aggódj! Hány éves vagy?


Ha pedig valaki utánam esetleg rémtörténetekkel kezdene szórakoztatni, gondolj arra, hogy azt senki nem szokta megosztani a világgal, ha minden rendben ment vele, pedig az estek túlnyomó részében így történik.

2009. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, sőt az is lehet, hogy megszúrnak, elscserélik a leletet, és mégis beteg lesz....bocs, de nem okos ilyeneken parázni, hidd el minden rendben lesz. persze az ember akkor nyugszik meg, ha a gyerek a kezében van, sőt akkor sem. állítólag ez a szülői lét, hogy az ember folyton aggódik, hozzá kell szokni...
2009. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa dolgok mindig vannak, de ez nem a többség.

Ha minden rendben,csak tönkreteszed a terhességed szép időszakát a felesleges aggódással...

2009. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazatok van, hülyeség aggódni, de a szomszédságomban több sérült ember is lakik, és valahányszor találkozom velük, mindig az nyilall belém, hogy "jajj, csak az enyém egészséges legyen!!!"


Amúgy 27 vagyok, és van egy 13 hónapos, tündérboszorka lányom, akivel a pocakosság alatt volt min aggódni egy műtétem miatt - de hál istennek makkegészségesen született (bár kicsit korán).

Most semmi gond nem adódott, mégis bennem van a para, pedig én igyekszem nem aggódni, de nem megy. Genetikai Uh-n a Bolgárkerék úton voltunk mindkétszer, és mindent rendben találtak, ennek ellenére rendszeren vannak rémálmaim a kicsivel kapcsolatban.

2009. okt. 18. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a 18 hetes genetikai ultrahangon túl vagy,akkor nincs a babával semmi baj:)

2009. okt. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!