Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kislányotoknak is nehezen...

Ti kislányotoknak is nehezen megy? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos és mivel mostanában meleg napok voltak, sokszor van egy kis ruhában, csakhogy abban nem tud mászni, mert rátérdel véletlenül és ezért elakad. Ezért én reggel mindig egy kis nadrágot adok rá, ha meg megyünk valahova átöltöztetem ruhába. Ti kislányotok hogy mászik ruhában? Nem zavarja?
2013. júl. 11. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

sort + póló

egyberuha -- olyan mint egy body de van egy pici szára

napozó


nem adok rá ruhácskát mert nem tud mászni benne

átöltöztetni meg feleslegesnek érzem

2013. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem adok rá szoknyás ruhácskát.Napozóban vagyunk mi is.
2013. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk még nem volt ilyen problémánk, ha ruhácskát adok rá abban is ugyanúgy mászik, de azért általában inkább egy pólóban és egy rövid nadrágban van itthon, és mi is inkább utcai használatra tartunk ruhácskákat.
2013. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itthon ujjatlan vagy rövidujju bodyba van,séta közben ha van kedvem átöltöztetem szoknya+pólóba vagy egyberuhába,vagy rövidnaci+pólóba.Ha nincs kedvem és tiszta meg szép a body (nem agyonhasznált,örökölt itthonra való) ,akkor abban viszem.Enyém mászik szoknyába is de mindig felakad a térde és gondolom nem lehet kellemes úgy másznia,mikor épp "rohan" a dolgára.Bár újabban inkább álldogál akár fél órát is az ágynál,de könnyebb mozogni bodyba neki.9hós
2013. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!