Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krémet használtok...

Milyen krémet használtok babátok arcára ilyen hideg időben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Semmilyent.

Miért kellene vegyszert kenni az arcára?Nem viszem ki,ha még vizes az arca,és nem lesz semmi baja egy kis friss levegőtől.

2009. okt. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom orcái kiszáradtak és érdes felületűek lettek a hidegtől, széltől. Először Nívea babakrémet használtam rá, de nem vált be, és ekkor kezdtem sima gyógyszertári popsikrémmel bekenni reggel-este és séta előtt. Ez szépen elmulasztotta pár nap alatt, és azóta is selymes a pofija. Két tégely popsikrém van itthon mindig, az egyiket pelenkázáskor, a másikat az arcára és - ha szükséges - a testére használom, h' higiénikus legyen.
2009. okt. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak babák akiknek érzékeny a bőre a hidegre és érdes lesz.Én Naturlandos körömvirágkrémet használok,
2009. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sudocrem is tök jó. Kislányom arca is kiszárad ebben a hidegben kint, kifújja a szél. Fürdés után mostanában bekenem neki vékonyan a pofiját Sudocrem-mel, és használ.
2009. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ja, az elsőnek meg annyit, hogy persze, hagyd csak, hogy repedezésig száradjon a babád arca, aztán majd akkor gondolkodhatsz.... h...e p...a
2009. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mi a bübchen wind und wetter creme-t használunk, jók a termékeik és ez pont a hideg szélre való, csak arra vigyázz, hogy ha bármivel bekened az arcát, azt ne közvetlen indulás előtt tedd, mert a krém "megfagy" az arcán, mivel főleg víz van bennük. üdv!
2009. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyógyszertári fürdetőjével kenem a saját arcomat is, és a kisfiamét is. Tökéletes, és a legolcsóbb megoldás. Vitaminos, és hidratál is, direkt a babák bőréhez igazodva.
2009. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirág babakrémet vettem a gyógyszertárban, az jó a kisfiam arcára. Ebben a hideg időben eléggé száraz a bőre szegénykémnek.
2009. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!