Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tisztító orrsprét...

Milyen tisztító orrsprét használsz a babánál?

Figyelt kérdés

Egyszer kaptam egy vidèki gyógyszertárban egy tök jót de nem tudom mi volt a neve! A lènyeg,higy ugyan az volt mint ezek a drágák de olyan 900 ft körül volt! Itt Pesten meg azt mondják ilyen nincs ès mindig a 2000-3000 ft-at akarnak rámsózni!

Te milyet szoktál venni ès mennyièrt?



#Orrsprè
2013. júl. 15. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

A miénk pár 100Ft, gyógyszertári sóoldat, a Konakionhoz kapott fecskendővel juttatom az orrába.


Elsőnek megvettük a drága Sterimar-t, pár nap alatt kifogyott, utána ezt írattuk dokival és azóta csak ezt használjuk, rájöttem, felesleges pénzkidobás a drága márkáért fizetni, mikor ez is tökéletes.

2013. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es ez csak receptre kapható?

Köszi,hogy írtál!

2013. júl. 15. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Sterimar-t használok
2013. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabszem ***** válasza:
sterimart hasznalunk de sokaig eleg.
2013. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is megvettük a Sterimart, kibírt kb. 1 hetet.:(

Utána kértem a gyógyszertárban sóoldatot, amit babák orrába lehet cseppenteni. 200Ft körül volt, de még mindig van belőle.:) Még cseppentőt is vettem 20Ft körül.:)

Recept nem kellett hozzá.

2013. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nekünk kb. 4-5 napot bírt ki a Sterimar, igaz, egy masszív megfázás kellős közepén volt az alig 2 hónapos lányunk, naponta nagyon sokszor használtuk.


Nem biztos, hogy kell recept a sóoldathoz, már nem emlékszem, de az biztos, hogy nagyon olcsó volt és nekünk tényleg bevált.

2013. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sterimar babyt használok én is, de nekünk is sokáig elég, előtte Marimer-t és Physiomert is használtunk, de azokat nem szerettem. Ezek közül a Sterimar a legolcsóbb, 1500-800 ft körül
2013. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!