Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikenőcsöt használsz...

Milyen popsikenőcsöt használsz és miért pont azt?

Figyelt kérdés
Volt olyan fajta amivel nem voltál megelégedve? Mlyik volt az és miért nem volt jó?
2013. jún. 14. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

A legjobb a pampers, neogranormon, nivea, sok olcsóbb is beválik. Rossmann és Dm saját termékei kifejezetten jók.

Coop-ost ne vegyél!

2013. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
gyógyszertárit használok a kezdetektől (már 6 hónapja), elégedett vagyok vele
2013. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van Pampers kenőcs is?
2013. jún. 14. 19:46
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok, félreolvastam a kérdést.

A Bodnár-féle popsikenőcs kitűnő, vagy neogranormon.

2013. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi is a gyógyszertárit használjuk. Tökéletes.Olcsó,és szagmentes.

A sudocrem is jó, de az rettenetesen drága.

2013. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi is a gyógyszertárit használjuk,Frank kenőcs,tökéletesen védi a popsit.Emellett nagyon jó a patikai testápoló és babafüdető,ezeket mind a patikában keverik ki.
2013. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

Néha patikai, néha sudocrem, de általában inkább semmit.

Csak ha épp piros a popsija, akkor kenem, egyébként soha.

Teljesen felesleges kenni.

2013. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sudo-t. Nagyon hamar leviszi a pirosodást, és iszonyat sokáig elég egy tégely. És kiszámoltam, hogy olcsóbb, mintha Neogranormont meg Bepanthent használnék. Csak azt sajnálom, hogy nem tubusos. Johnsonst próbáltam még, mert az volt a csomagban, annak az állaga szuper, de nem olyan hatásos. Meg a Bübchen tubusos kamillás védőkrémjét, de az sem az igazi.
2013. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sudocrem. Mert a lányomnál már sokat kipróbáltam és ennél nem volt jobb. Ezért. Az összes többivel kevésbé voltam megelégedve, volt amivel egyáltalán nem, volt ami megközelítette, de ezt nem érte el. Ami majdnem ilyen jó volt, az a Bepanthen, és a gyógyszertári boraxos (ár-érték arányban a legjobb), és a Neogranormon. A fiamnál már ezeket tudom, így maradtam a Sudocremnél.
2013. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sudocrem.Ezt használom kezdettől.Soha nem volt piros a popsija.És tényleg nagyon kevés kell belőle.Több mint két hónapig kitart a 125gr.És 1200ft akciósan.
2013. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!