Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád iszik kakaót?

A te babád iszik kakaót?

Figyelt kérdés
Mekkora a babád? Nem árt neki a sok cukor és a kakaóban lévő koffein? Instant kakaót adsz neki vagy főzőset?
2013. júl. 16. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak 1 éves kora után adtam neki kakaót.
2013. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónaposom anyatejes..még tápszert sem kap.2,5 évesem kap, minden reggel és este.1 évesen még csak tejet adtam neki, 2 évesen kapott először kakaót.
2013. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam.Inni semmit sem iszik meg, se tápszer, se tejpép, se gyerekital, se tej. Ha inná, ízesített folyékony tejpépet kapna, néha kakaót.
2013. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
a kakaóban nincs koffein
2013. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,5 éves múlt a lányom, itthon csak tejet kap. nagyszülőknél van kakaó. A cukor miatt nem adok neki itthon.
2013. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos és 3 napja próbáltam tejet adni neki de nem itta így kakaót csináltam de csak sima sütni való kajaóval de csak kevéssel és nagyon pici cukorral!
2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De tartalmaz koffeint. Nem sokat, de ettől még van benne.
2013. júl. 16. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, van benne koffein, ok, hogy mi ezen nőttünk fel, de nem adok. mi sem iszunk évek óta, sőt, csokit sem eszünk,m ár ismerősök tudják, nem kapunk ajándékba, sőt, mi sem adunk. elv, hogy nem adok másnak olyat, ami szerintem nem jó.

van helyette karob, ha vmi barnár akarok adni, a sinlcban, sinemilben is az van, most nem linkelem a jellemzőit, de csupa jó.

a cukorról meg nem is beszélve, az is nagyon ártalmas, és ne szokjon hozzá ilyen kiskorban.

2013. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!