Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az Anyukák, akik pelenkát...

Azok az Anyukák, akik pelenkát nagy mennyiségben (100db) szoktak rendelni, honnan és melyik márkát?

Figyelt kérdés
Junior méretben szeretném kipróbálni ezt a verziót is, mert rengeteg megy el pelusra.

2013. júl. 16. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

én innen rendelek


www.pelenkadiszkont.hu


Mindig 8ezer forint körül rendelek, így ingyenes a házhozszállítás.Kommunnikatív az eladó, így mindig meg tudjuk beszélni mikor hozza a pelusokat.Most rendeltem 100at a legolcsóbb pelusából.Eddig semmi baj nem volt vele.De a Dada-ra garanciát ad, és az előző 200db-ban egy hibás darab se volt.

2013. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a pelenkonline-ról szoktam rendelni bugyipelenkát, nagyjából féláron, mert ezek már kb 90 ft/db áron vannak, akár sajátmárkás, akár márkás. Ez pedig 49 ft/db, és szuper, rengeteg pisit fel bír szívni, nem szokott vele baleset lenni. És szinte már csak ilyet tudok használni, mert a 15 hónapos lányom nem képes leállni egy pelenkázás erejéig sem, gyakorlatilag röptében pelenkázok, és ezzel lehet :)

[link]

2013. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baszics..elrontottam.

Erre az oldalra gondoltam:


[link]


A pelenkadiszkontról is rendeltem már, csak régen..utána váltottam a bucimacira..

bocsi

1. voltam

2013. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dada pelenka...szerencsére a közeli bababoltban is adnak ilyet. 43 Ft/darab

Mindig 100at veszek

2013. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!