Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet tandemben szoptat...

Hogyan lehet tandemben szoptatni, ha közben meg azt mondják, hogy újabb terhesség esetén el kell választani a nagyobb babát?

Figyelt kérdés
Férjemmel próbálkozunk a tesón.De még szopik a kisfiam.Bár annak az esélye,h újra kismama legyek,jelenleg kicsi,de ha mégis akkor törvényszerű leválasztani a babám?Mert nem szeretném :(

2013. júl. 17. 06:06
1 2
 1/12 Kitti85 ***** válasza:
Szia! 20 hónapos a fiam és 1 hónapos a másik. Szoptatás alatt lettem terhes az első próbàlkozásra sikerült pedig menstruáciòm sem volt. A nagy végig cicizett, szülés előtt 2 héttel már csak egyszer kérte. Mikor a kórházból hazajöttünk egyszer kérte még és azóta sem, pedig ő nagy cicis volt. Örülök hogy így alakult és magától hagyta el.
2013. júl. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kitti85 ***** válasza:
Mennyi idős a Babád?
2013. júl. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaj de jó! :)


Picike még 4 hónapos

2013. júl. 17. 06:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Hugom lett úgy terhes,hogy szoptatott,igaz már majdnem 1 éves volt a nagyobb amikor terhes lett a kicsivel.A nagyot végig szoptatta,aztán szülés után is kért még párszor,de átadta a kicsinek a helyet végül.

Nagy könnyebbség volt neki,hogy a kicsit csak rászoktatni kellett a cicire,teje volt sok még a nagy miatt. (az elsővel megszenvedett,az elején alig volt teje)

2013. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
4 hónapos de már tesót akartok?Basszus végig gondoltad??
2013. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen végig gondoltam.Ha tudnád az előzményeket nem törnél pálcát a fejem felett.De ugye ez egy nyílt fórum,ezért ide nem ír ki mindent az ember,hogy mit miért csinál.De ítélkezni a legkönnyebb.
2013. júl. 17. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj azzal,hogy még csak 4 hónapos a kicsi?

Még ha most meg is fogan a következő,már 13 hónapos lenne mire megszületik.De ugye ritka hogy elsőre megfogan,simán lesz másfél-2 éves mire jön a kistesó.

2013. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem ítélkezem megkérdeztem,mert manapság mindenki úgy rohan,még azt sem tudja milyen gyereket nevelni,de már a következőn dolgozik, a játszótéren is az első még ülni sem tud,de már nagy az anyuka hasa.Nem ítélkezés volt kérdés,nem értem miért kell megsértődni,nem tehetek róla nem értem miért szülnek 1-2 év korkülönbséggel.
2013. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudom milyen gyereket nevelni...szültem már
2013. júl. 17. 11:11
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Látom megragadtad a lényeget a mondandómból.Mindegy sajnálom,hogy megmerészeltem kérdezni miért sietsz.
2013. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!