Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hol érdemes venni...

Szerintetek hol érdemes venni a cumisüveget és a játszó cumikat, a gyógyszertárban vagy a nagyobb bevásárló központokban, hol az olcsóbb?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 08:49
 1/8 A kérdező kommentje:
És mellszívót.
2013. máj. 31. 08:50
 2/8 anonim ***** válasza:

dm-ben szoktam, Auchanban talán valamivel olcsóbb, de ott nincs pontgyűjtési rendszer.

A gyógyszertár mindig a legdrágább.

2013. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Patika, dm a legdràgább! Multiknál is drága!!!

Babaoltokban olcsóbb szokott lenni.

Pl. Minap vennem kellett új cumit, avent, tescoban 2200, dm 2000, bababolt 1600.

2013. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bababolt,a gyógyszertár mindig drágábbb!
2013. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van egészségkártyád, akkor gyógyszertárban. Ha nincs, akkor meg érdemes kikeresni a neten, hol hol olcsóbb, mert elég nagy különbségek vannak árban a boltok között. Én az Aventes cumisüvegeket a Tescoban vettem, mellszívót akciósan bababoltban, feleannyi volt, mint máshol.
2013. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van egészségkártyád akkor sem érdemes gyógyszertárban venni, mert akárhol veszed el lehet számolni egészségpénztárra.

Szerintem nem lehet így megmondani, mert egyik termék a bababoltban olcsóbb, másik termék a hipermarketben, harmadik a DM-ben. Érdemes az akciókat is figyelni. Szinte minden boltnak van webáruháza, így meg tudod nézni neten is, hogy mi hol mennyibe kerül.

2013. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, a gyógyszertárban sem muszáj, de ott is vannak akciók, és a múltkor féláron vettem vérnyomásmérőt pl.
2013. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!