Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz barna a szeme a...

Mikor lesz barna a szeme a babának, ha nem a világos szemű szülő szemszínét örökölte?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A barna szinu szem tartalmazza a vilagos szinu gent is. Ezert barna szinu szulok gyerek maradhat vilagos szinu amennyiben mind a ket szulotol a vilagos szinu gent kaptak. Ha mar az egyik szulotol barna gent kapott a masiktol mondjuk keket akkor be fog barnulni a szeme egy ido utan (talan 2 eves kor elott). Ha mindkettol a vilagos gent kapta akkor megmarad a vilagos szemszin. Ha mindketottol a barnat akkor marad barna. Itt megnezheted a lehetosegeket:


[link]

2013. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fiamnak olyana szeme mint amikor született.Az apjuké barna, enyém vilgoszöld.Nagyobbik fiam barna szemű, akicsinek egyik szeme sötétbarna a másik világoskék születése óta (3 éves most).Nálunk így jött össze, nagyon különleges, nem is láttam még ilyet:)
2013. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apukának barna,nekem zöld a szemem. Fiúnknak 2 hónaposan be barnult :) Azóta annyit változott,hogy ha mérges akkor látni benne zöldet is,most 18 hónapos :)
2013. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én szemem barna a páromé zöldeskék. A kislányunknak olyan 4 hónaposan kezdett barnulni és mostanra (15 hónapos) világosbarna szeme lett.
2013. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!