Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész napra megyünk kirándulni...

Egész napra megyünk kirándulni, hogy vigyem az ételt?

Figyelt kérdés
8 hós a lányom. Cicizik még,de eszik is. Ebédre viszek üveges kaját,meg valahol megszoptatom. Meg gyümölcsöt. De viszek tápszert is de hogyan? Itthon már megcsináljam? Hátha nem tudnám megszoptatni azért kell a tápszer. Köszi.
2013. júl. 17. 12:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha nem mikrózom meg az üvegeset az baj? Bontatlant viszek.köszi
2013. júl. 17. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Tápszert én úgy vinném, hogy forralt víz, vagy mentes ásványvíz (ami babának adható) a cumisüvegében, plusz elvinném a tápszeres zacskót és a mérőkanalat.Aztán mikor kell akkor készíteném el.

Üveges kaját nem feltétlenül kell melegíteni, nem baj, ha "szobahőmérsékleten" kapja.

2013. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad föleg ebben a melegben elöre megcsinálni a tápszert. Az is tej és ugyan úgy romlik meg, büdös lesz. Ebben a melegben még egy félóránál tovább nem is tárolnám.


Van tápszer adagoló kisdobozka(dm-ben is lehet kapni), és cumisüvegben viszel nagyon nagyon forró vizet termosztáskában (van termosz cumisüveges táska). Ez ha nem nyitod ki akár 6-8 órát is tartja a höt és max langyos lesz a víz. De ha lesz lehetöség melegíteni ott megtudod.


De szerintem 8 hós gyereknek semmi de semmi baja nem lesz, ha csak este és reggel kap cicit. Lehet kapni üveges tejpépet, meg mindenféle dologot.

Egyébként én nem üvegeset szoktam venni, hanem a Müllerben lehet kapni müanyag dobozos bébiételeket. azt szoktam vinni, mert vissza csukható, könnyebb.

2013. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 8 hónapos a babám, és mi megyünk kirándulni a hétvégén. Én úgy fogom megoldani, hogy a tápszernek viszek forró vizet egy hagyományos termoszban (ez kb. 15 órán át teljesen forrón tartja a vizet), viszek még egy kis üveg lehűtött vizet is + a tápszert a zacsijában, mérőkanállal. Amikor kell, akkor frissen megcsinálom neki. Üveges bébiételt is viszek, én sem fogom megmelegíteni (nem is tudnám hol).

Tápszeres a babám, úgyhogy a szoptatás kilőve.

2013. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves a kislányom, második gyerek, sokat járunk ide-oda, szinte minden hétvégén úton vagyunk, a következő pakkal indulok el: min. 2 üveges főzelék, plusz egy gyümölcspüré, rágcsa: kölesgolyó, buláta stb. Míg tápszer is kellett napközben addig reggel forraltam vízet és azt termoszban vittem magammal, plusz egy üveg babavíz is volt nálam, és a kettőt kevertem, hogy megfelelő hőmérsékletű vízet kapjak. A tápszert a zacsiban vittem. Mindig kell készülni tartalék kajával is, sose lehet tudni mi történik útközben. De megéri, mert nincs jobb dolog, mint kiszakadni a szürke hétköznapokból.
2013. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!