Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan bébiétel (üveges),...

Van olyan bébiétel (üveges), amit melegítés nélkül adhatok a babámnak? 11 hónapos és holnap megyünk kirándulni és nem tudom hol megmelegíteni.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket adhatod melegítés nélkül, ha megeszi. Gyümölcsöset főleg. de bárhol megmelegítik, ha megkéred. már ha olyan helyre mentek, és nem lakatlan helyre.
2012. ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármelyiket adhatod neki, hisz nincs már tél úgyhogy nem lesz az olyan hideg, inkább langyos. 11 hónapos akkor vihetsz neki gyümölcsöt, ha pépesíted még akkor előre le is pépesítheted. Kiflit is eltudja majszolgatni.
2012. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyümiseken kívül az üveges tejbegrízeket, pudingokat sem kell melegíteni. Viszel még pár szem kekszet, kiflit, babánt, ez jó lenne tízóraira és uzsonnára.


A főzelékek közül valamelyiken láttam a múltkor, hogy melegítés nélkül is ehető. A Hippesek közül a nagyobbaknak valókat nézd, azt hiszem az az, amelyik nem üveges, hanem egy kis műanyag pohárfélékben van, és kettő az egyben csomagolású.

2012. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyümis bébiételt tudsz neki adni.akáár husisat is.vagy van hippes tejbegríz-jóéjt papi, azt sem szükséges melegíteni (az én lányom csak melegítés nélkül szereti).vagy babajoghurtok,babadesszertek is vannak.létezik folyékony tejpép (enni-innivaló) is, azt még nem próbáltam, de úgy tudom, azt sem kell. kifli,piskóta,keksz... ilyesmiket is el tud rágcsálni.
2012. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Piknikezni nem fogtok? Elég forrón süt már a nap. Én Balatonon ebéd előtt fél órára kitettem a főzelék konzervet a napra és kellemes meleg lett, mire megette :)
2012. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!