Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít aluszékonyságnak...

Mi számít aluszékonyságnak egy 9,5hósnál?

Figyelt kérdés
Védőnő ma megemlítette,hogy karikás a lányom szeme és nagyon fehér a bőre,nem vashiányos-e.Úgy tudom annak a tünetei az aluszékonyság,étvágytalanság.Na mármost ő rengeteget eszik...Én is,apja is szőkék vagyunk kék szemmel.Párom részről apja is kékszemű volt,nagyszülei is.Részemről a szüleim is szőke hajúak és kék szeműek,nagypapák is kék szeműek voltak.Én nem látom betegnek a kicsit,mert nekem is és anyukámnak is karikás a szeme alapból és fehérek vagyunk mind.
2013. júl. 18. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem ilyen, sőt én is ilyen vagyok. A karikáim miatt engem is elküldtek annó vérvizsgálatra, de nem voltam vérszegeny. A gyerekeim extra fehér bőrűek, és a szemük alatti vékony bőrön átlátszanak a hajszálerek, ez a szem alatti karika oka. Ettől még lehet nyilván vérszegény a babád,de alkati oka is lehet.
2013. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor mi alapján küldi el a doki vérvételre?Ha nincs jele ezen kivül,ami alkati is lehet,minek küldené el?
2013. júl. 18. 14:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!