Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyékony babahintőport...

Folyékony babahintőport hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Kaptam egyet, de sima hintőport sem szoktam használni, ezért kicsit tanácstalan vagyok. A leìrás szerint pelenkázáskor kell kenni - vagyis akkor popsikrémként funkcionál? Vagy a hajlatokba, mint "izzadásgátló"?

2013. júl. 18. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

ÉÉrdekes :)A hintőpor nem azért "por" mert az állaga por???

Miket ki nem találnak...Szerintem is biztos valahogy úgy kell ahogy írtad :)

2013. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én akkor vettem a fiamnak, mikor a meleg miatt kipirosodott nagyon - hajlatokba, nyakánál, stb. Úgy használom, mint ha krém lenne, oda kenem, ahol piros neki és nagyon szépen helyre hozta a melegkiütéseit. Popsikrémet tuti nem helyettesíti.

Én imádtam, mert amire vettem, tényleg hatásos! 3. gyógyszertárba találtam csak, horror áron! Örültem volna egy ajándékba kapottnak! :)

10 hónapos anyukája

2013. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem használtam, de én is örülnék neki :)

Szerintem a popsikrémet nem helyettesíti. A hajlatokba kend, hogy ne pirosodjon ki. Ha mégsem kell, egyezkedhetünk :)

2013. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én se tudtam, hogy van ilyen (ezért légyszi ne pontozgassátok le az elsőt), de jókat írnak róla. Elvileg pont azért hasznos, mert nem lehet belélegezni, mint a port, hanem közvetlenül oda kened, ahova kell.

És azt se tudtam, hogy ez ilyen menő dolog :) Kipróbáljuk, aztán ha nem válik be, akkor írok ide, rendben?

Köszi a válaszokat!

2013. júl. 18. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem ettől jobb napja lett annak aki lepontozott különben miért tette volna:)

Bár tényleg nem volt hasznos a válaszom ...:)

2013. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!