Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peobalta mar valaki?

Peobalta mar valaki?

Figyelt kérdés

A babam nagyon rosszul alszik 8 honapos lesz eddig meg egszer sem aludta at az ejszakat de meg csak az ejszaka felet sem... :/

moat olvastam egy bizonyos afrikai voros tearol.Probalta valaki? Hasznalt?

Este cicizik meg es ejjel is napkozben mar nem mert nincs tejem...hogyan tudnam elfogadtatni vele a tapszert?eddig nem volt hajlando meginni.


2013. júl. 19. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi is kínlódtunk a tápszerrel, de következetesen kóstoltattam, és a 3. fajtát végre elfogadja így 10 hónaposan.

Vörös teát mi is ittunk, a foga miatt, sokat nem, de valamicskét használt. Én viszont imádom ezt a teát, én is sokat iszok.

Az én babám kezdetektől fogva nem volt hajlandó 20 percnél többet egy huzamban aludni az ágyában, így velünk alszik, és ha nincs extra (fog, front, telihold), akkor gyönyörűen végig is alussza az éjszakát. Akkor cicizik, amikor akar, ott van "kéznél", meg anya és apa is, így én is szépen szundikálnék, kérem szépen. :)

2013. júl. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!