Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Enyhén sárgás, majdnem áttetsz...

Enyhén sárgás, majdnem áttetsző váladék a pelenkában?

Figyelt kérdés
Kisfiam pelenkájában tapasztaltam ezt a váladékot, kicsit "takonyszerű" az állaga, de nem kellemetlen szagú. Kérlek ne nézzetek hülyének a hasonlatomért, de hasonlít a szaga a spermáéhoz. Tapasztaltatok ilyet? Nagyon megijedtem, holnap viszünk be vizeletet és remélem kiderül belőle, ha baj van. Most még várok egy újabb pisis pelust.
2009. okt. 21. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az a pelus ultramagja. Ha nagyon tele van a pelus pisivel nalunk is szokott ilyen lenni.
2009. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Sajnos nem volt nagyon tele a pelenka. Először én is erre gondoltam.
2009. okt. 21. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia elég régi kérdés, de hátha. Nekem is ez a gondom most a kisfiamnál. Leírnád hogy mi volt a baj?
2015. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Megpróbálom én is...hátha. Kiderült végül valakinél, hogy mi okozta ezt a váladékot? Én is találtam reggelre a kisfiam pelenkájában. Azóta semmi.
2019. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok, nálunk is ilyen lett a pelus mai napon, 3x. Kiderült hogy mi a jelenség?
2020. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!