Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váladék feloldása? Már semmily...

Váladék feloldása? Már semmilyen ötletem nincs.

Figyelt kérdés

3 hónapos kisfiam folyamatosan szörtyög, "horkol". Próbálnám feloldani a váladékot az orrában, de semmi nem jön! Porszívós orrszívót használok, előtte Sterimárral befújom a nóziját, mentolos krémmel kenem, de semmi.

Ezek szerint semmi nincs a kis orrában? Akkor mitől szötyög vajon?


2011. okt. 26. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:

ha nagyobb lenne akkor lehetne gőzöltetni vele kamillateás gőzöléssel.


nem merem írni mert nem tudom lehet-e ilyen kisbabánál.

kérdezd meg a gyerekorvost!

2011. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ilyen picit elvinnék orvoshoz.


ö tuti ír félampulla kalciumot, az is segít az orrnak. és rendes arrsprét, mert a sterimár csak sóoldat.

nekem azt nmondták a korházban hogy elöször sóoldattal kimosni majd leszívni, majd a rendes orrsprével be kell fújni, én azután ha 15 perccel szörcsög akkor megint leszívom.

2011. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vittem orvoshoz. Ő mondta a sterimárt, felírta ezt a mentolos krémet, és sóoldatot. Mindet használjuk, és kammillával + enyhe mentás vízzel párologtatok.

Éjjelente a legrosszabb, olyan hangokat hallat, mintha tiszta takony lenne az orra, de az égvilágon semmi nem jön belőle.

2011. okt. 26. 08:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Kalciumot nem írt fel. De várok még egy napot, visszamegyek, és kérek beutalót a fül-orr-gégére.
2011. okt. 26. 08:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a melegvizes orrmosás vált be, kívülről szoktam meleg, majdnem forró víz alá tartott vizes ujjammal masszírozni az orrát kívülről a 14 hós lányomnak, mert az orrszívó porszívótól úgy sír, hogy levegőt is elfelejt venni. :-( Nálunk ez vált be.
2011. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gégészetre nem kell beutaló!
2011. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi nem Bp-en lakunk, úgy tudom, itt kell beutaló. Azért megkérdezem. Köszönöm!
2011. okt. 26. 08:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Leghatasosabb anyatejet csepegtetni az orraba,Vedono ajanlotta es a legjobban bevalt modszer. Ha csak ejszaka meg reggel szorcsog es szivod de nem jon ki semmi az azert van mert megnagyobbodnak az orrmandulai, ez ellen nem tudsz mit tenni, majd kinovi.
2011. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy tényleg ez lehet az oka.
2011. okt. 26. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!