Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi egyéb folyadékot iszik...

Mennyi egyéb folyadékot iszik még anyatejes 10 hónap körüli babátok?

Figyelt kérdés
Nekem kb. pár korty vizet, és slussz (nincs cumisüvege, pohárból kapja). Éjjel még 1-2x felébred, de az nem igazi cicizés, este elalvás előtt szopik rendesen, meg a nappali két alvása előtt is. Reggel már nem.
2009. okt. 21. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Reggel és este 200tápszer, napközben maximum 2dl víz vagy tea.
2009. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyem is alig iszik (50ml-100ml). A vedono azt mondta, h tobbszor meg kell naponta kinalni. Ha szomjas ugyis iszik. Lehet,eleg neki az a folyadek, amit a tejcsivel visz be.
2009. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök ugyanez a helyzet csak 11 hónapos. Max 1 dl.
2009. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja akkor jó. mert ha épp nyűglődik, szokták kérdezgetni, hogy nem szomjas? mert igazából nem látszik rajta, hogy ki lenne száradna vagy valami. szilárd kaja után mindig megkínálom, akkor iszik egy-két kortyot. De amúgy nem szoktam kínálgatni.
2009. okt. 21. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez..11hónapos a hétvégén.Mondjuk napi 4x cici, meg az éjszakai.

Napi pár korty viz pohárból, vagy sütőtőklé, abból is minimális.

2009. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kinálgatom, de nem kell neki..

Utólsó

2009. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos babámnak mindig ki van rakva a víz (cumisüveg), ha szomjas, odamászik és iszik, teljes önkiszolgálás van. Most napi másfél decit iszik, melegben volt, hogy 4-5 decit is lehúzott. Lassan jön a csőrös pohár, talán a héten előveszem már.
2009. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10,5 hónapos, reggel és este (+ éjszaka 2x) szopizik még. Egész nap ki van neki téve a DM-es itatópohár és abból iszik, amikor úgy gondolja - vissza is teszi a helyére :-) - általában a 1,5 dl-t megissza, de van hogy többet is, eddig a max. olyan 4 dl körül volt.
2009. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!