Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónap után milyen folyadékot...

6 hónap után milyen folyadékot adjak napközben anyatejes babának 2 szopi között?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha 4 óránként szopizna. Mit adjak? Csipkebogyótea (Naturland)? Bébiital? Babavíz?
2010. febr. 4. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha csak szopizik, az elég neki.

Én 7 hónaposan kezdtem hozzátáplálni, addig csak szopi ment, bőveln volt a pelusban mindig, tehát nem volt szükség semmire.

Utáa én vizet javaslok.

2010. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem akartam adni, de m mondta a védőnő, hogy neki már 4 óránként kellene szopiznia. Ehhez képest, van, hogy 2,5 óránként eszik, ritkán kibírja a 3 órát. Éjzaka is eszik 2-3x.
2010. febr. 4. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vizet bátran adhatsz neki. Vagy Mecsek teát. Amikor már nem volt a lányom hasfájós én akkor is azt adtam neki.
2010. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónapos korától adok neki teát. Anyáink kezdettől teáztattak minket. Ha szívesen issza miért is ne. Sima orosz teát vagy Mecsek ha hasfájós, kamilla, csipkebogyó. Lényeg, hogy szalmaszínű legyen. Így nem árt tisztában lenni, milyen a szalmának a színe.
2010. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem, tehát a gyereknek azért kell inni, mert a védőnő azt mondta... Erre inkább nem mondok semmit.

Nekem a gyerekeim még most is 3 óránként esznek, 13 hónaposak. Most akkor kikapunk a védőnőtől, vagy mi lesz?

3 kicsi gyerekem van, nem kaptak inni egyik se, élnek, virulnak, szépek, vidámak. Elég nekik az anyatej.

2010. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mecsek teát vagy babavizet adok mert elkezdtük a gyümölcsöket.Amíg csak szopizott addig semmit.
2010. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!