Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha mózeskosárban...

Nagy baj, ha mózeskosárban hozzuk haza a kicsit és nem babahordozóban?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy nekünk nincs autonk és taxival hozzuk majd haza a kicsit a korhazból.Olyan babakocsit vettünk amiben "mozeskosár" van hozzá,amit nem lehet rögziteni.Ez ilyen bélelt texilből varrt,merevitett alju,füles "kosár".Nem áldoznánk babahordozóra mert nem tudnánk kihasználni és arra gondoltam ebben a kosárkában hozzuk majd haza a kicsit.Mennyire büntetnek a rendőrök,érdemes kockáztatni?Kb.3-4km lakunk a korháztól.Elöre köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 26. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha 3- 4 km, még akár babakocsban is gyalog:-)

De persze, hazavihetitek mózeskosárba, tedd hátra az ülésre, ülj mellé, és fogd, a kocsi lassan megy majd, nem lesz semmi baj. A rendőr büntet, de ha 3 km alatt elkap, akkor baromi pechesek vagytok:-)

Nyugodtan lehet, ne izgulj:-) Persze, hogy csak erre nem kell megvenni a hordozót

2008. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy én sem vennék a helyetekben erre az egy alkalomra hordozót. tovább tartana berögziteni a taxiba mint haza érni :))
2008. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lemaradt: arról nem beszélve, hogy szerintem a rendőr is ember, csak megértené a helyzetet. habár a mai világban bármi megeshet.
2008. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 63 km.re lakok, és én is mózeskosárba vittem haza a babát. Ne aggódj nem fognak megbüntetni. Különben meg érdekelne hogy rakják a pólyát a hordózób? :-) Csak mert sehogy. Én 2 hetesen raktam először hordózóba, azóta is csak úgy hogy a posija ki van támasztva egy pokroccal,mert szegények úgy össze görnyednek benne hogy az már nekem fáj.Persze az 50000-ft-ba nem de én annyit nem adok érte. És ha nincs kocsitok akkor meg igazán felesleges. Gratula a babóhoz
2008. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja.régen is úgy hozták haza őket,vagy pólyában.az utolsó válaszolónak üzenem hogy az 50000 ezer forintoasban is összegörnyednek a babák :)
2008. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszi mindenkinek a válaszokat.Jó egészséget nektek!
2008. jún. 26. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg tud neked kolcsonadni vki egyet arra a fél órácskára?
2008. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de megprobálok utánajárni.Nem rossz ötlet,van is egy kismama a környezetemben,remélem ö tud segiteni.Köszi a tanácsot!
2008. jún. 26. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!