Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahordozóban is haza lehet...

Babahordozóban is haza lehet hozna a babát a kórházból? nem úgy van, hogy újszülöttet vízszintesen lehet csak fektetni?

Figyelt kérdés
vagy arra a kis időre nem számít és nem kell ilyen komolyan venni?
2010. dec. 17. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Vizszintesen a legjobb neki főleg a gerincének. A hordozó az autó miatt szokott bevált lenni de ha közel van a kórház és Te is jól vagy babakocsiban és annak a mózesében is lehet amennyiben az a kocsiba beköthető.


kis idő? van ahol több óra és ott is hordozóban van a kicsi kell bele egy ún. újszülött szükitő a fejének hogy ne csapódjon a hordozó falának. És mert amúgy elveszne benne.

2010. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem ann9o pont azt mondták, h a hordozó a jobb, mert ha belegondolsz a hasadban is a gerinte meg volt hajlítva, és a hordozó sem teljesen egyenes aljú. mi abba hoztuk haza a babót.
2010. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kis időt arra értettem, hogy mi fél óra alatt hazaérünk. mózesünk nincs, viszont van babahordozó és van hozzá szűkítő.
2010. dec. 17. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapot élt a méhben C alakú geri ccel, és a születése után nem lesz szögegyenes a gerince. Nem az egyenes felület a fontos, mert a berince nem egyenes (és soha nem is lesz az), és nem is a vízszintes fekvés, hanem hogy a gerince minden ponton tökéletesen alá legyen támasztva. Erre a célra a babahordozók épp úgy tökéletesen alkalmasak, mint egy hordozókendő.
2010. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi, akkor így lesz.
2010. dec. 17. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták annó h fél órát nyugodtan lehet benne, attól nem lesz baja, én kitámasztottam a fejét egy összetekert pléddel, mert még szűkítővel is nagyon nagy volt neki az ülés
2010. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Koraszülött (26hét+4nap)ikreinket babahordozóval hoztuk haza 1,5 órás utazással (Pécs-Kaposvár) és csak hordozóval adták ki őket a kórházból( a két mózes ugysem fért volna el a kocsiban). Csak arra kell figyelni, hogy a gerince mindenhol támasztva legyen és háttal lehet a hordozót bekötni az autóba.

És mi 5 hós korukig hordozóval sétáltattuk őket, a dokin nem ellenezte, csak azt mondta meg legyen végig támasztva a gerincük.

2010. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó vagyok nem 26hét+4 nap, hanem 36 hér+4 nap
2010. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!