Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babámnak adhatok citromt...

2 hós babámnak adhatok citromteát?

Figyelt kérdés
Persze olyanra gondolok amiben nincs koffein tehát nem feketetea, hanem rendes gyümitea. Tápszeres a baba és nem akarja meginni már se a vizet sem pedig a köményteát, pedig próbáltam cukrozni is neki.
2013. júl. 22. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Persze nyugodtan.Én is adtam neki rendes gyerek teát,amibe nincs koffein. :)

Imádta!

2013. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csak egy kérdés : és ha nem szomjas és azért nem issza meg ?


am én csak vizet adnék neki ha kéri ha nem akkor nem erőltetném

2013. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel tápis baba így neki KELL innia. Fogalmam nincs miért nem issza meg azt amit eddig, talán megunta vagy nemtudom.
2013. júl. 22. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiam 18 hónapos kezdetektől tápszeres. Az első 4 hónapban csak vizet ill. Mecsek baby vagy Babamosoly teát kapott felváltva mivel hasfájós volt. 4 hónapos korában kapott Pickwick teát ami ugye 4 hónapos kortól van. Vagy gyümölcsleveket kapott a korának megfelelőt. Amikor 1-2-3 hónapos volt csak víz,ha nem kellett neki akkor nem itta,ha szomjas volt akkor kellett neki. Nekünk is volt,hogy napokig nem ivott,de nem száradt ki,a kutacsa se esett be. De mindenki maga dönti el,hogy mit mikor ad a gyerekének. Te meg eleve eldöntötted már fejben,hogy adsz neki
2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Babateát adj neki, természetesen cukor, citrom nélkül. 2 hónaposnak én mást nem adnék. Nem elég fejlett az emésztőrendszere.
2013. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Mivel tápis baba így neki KELL innia. Fogalmam nincs miért nem issza meg azt amit eddig, talán megunta vagy nem tudom.


és ezt ki mondta neked a gyerek ????? mert azt kötve hiszem....

képzeld nekem kb 8 hónapig egy korty vizet sem mást nem ivott a gyerek a tápszeren kívül és köszi rendben volt/van


tess a gyerekre figyelni és nem arra amit a védőnő és az orvos mond -.-


ha a gyereknek nem kell a plusz folyadék akkor ha megszakadsz sem fogja meginni

viszont az elérheted h belediktálod a gyerekbe és mikor enne akkor nem eszik annyit mint kellene mert teli a hasa innivalóval, és az enni már nem fér, persze hamarabb megéhezik és kész is a kör

és a köv kérdés ide a gyikra

2013. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz, de minek? Az én lányom 6 hónaposan kapott először vizet (igaz szopizott) és most két évesen sem kap azon kívül semmit. Olyan nincs, hogy megunja. Vagy szomjas és akkor iszik. Vagy nem szomjas és akkor nem iszik. Ilyen egyszerű. Kár már ilyen kicsin rászoktatni az édes ízekre.
2013. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell egy 2 hós babának vizen kívül más, ha már itatni kell. Cukrozni meg eszedbe se jusson!

A tápszeres tápláláshoz nem értek, de mivel vízzel csinálod, nyilván sok folyadékot nem kell pótolni pluszba.

Ennyire pici babának nincs szüksege különféle ízesítésekre, ha szomjas iszik.

2013. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!