Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor lett interaktívabb...

Kinek mikor lett interaktívabb a kacsolata a babájával? (1éves kor alatt)

Figyelt kérdés
Mikortól lehet már jobban játszani vele? Mikortól foglalja le picit saját magát is?
2013. júl. 22. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

1. első pillanattól lehet "játszani" vele

2. majd olyan 2 éves kor körül


és nagyon hülye szó az interaktív egy gyerekre

ö nem egy tárgy amit használni kell......

2013. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát,ha ezt nem mondod!! Úgy gondoltam,így mindenki jobban fogja érteni,hogy mire akarok kijukadni. Nem így lett úgy látszik!
2013. júl. 22. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam - szerencsere szinte attol kezdve lefoglalta magat hogy mar nem csak egy helyben fekudt az agyon.

Interaktivabb akkor lett amikor elkezdett hason forogni es tolatni. Onnantol kezdve tunt fel nekem is hogy milyen jol el tudunk jatyzani. Elotte is jol elvoltunk, pihenoszekben jott velem mindig ahol epp dolgom volt, es tenyleg jol eljatszott magaban is.


Az interaktiv kifejezest pedig szerintem emberekre is hasznaljak, csak a kismamaknak alapbol az interaktiv fejleszto jatekok ugranak be.

(ezzel nem akartam senkit megbantani!)

2013. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kislànyom 2 hònaposan kezdett jàtszani figyelni, de most lehet vele igazàn jàtszani..5 hònapos.
2013. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,örülök,hogy valakik értették,hogy mit szeretnék! Az én kisfiam a napokban lesz 3 hónapos,mi is sokat játszunk,de ez még nem az igazi,egyedül pedig max. 5 percre van el,tehát nem tudok csinálni mellette szinte semmit,mert ő nem üldögél el a pihenőszékben sem,hiába vagyok ott. Ezért érdeklődtem.
2013. júl. 22. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:

khm


akkor tud majd egyedül ellenni ha már jobban tudja koordinálni a testét

pl nem esik ki a kezéből a tárgy amit megfog véletlen vagy akaratlagosan


én azt vettem észre h onnantól van el jobban mikortól használni tudja a fantáziáját, ez mint írtam olyan 2 éves kor körül jön el

mikor már egyszerűbb szerepjátékokra képes


ha nincs el kösd magadra pl én simán főztem mostam takarítottam így amíg kicsik voltak

2013. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hú az enyém 3 hónapos kora után kezdett el rohamosan értelmeskedni:))

Most 4 és fél de nagyon lehet vele kommunikálni.És nálunk is most,hogy már forog meg tolat meg egészen ki tudja nyomni magát hason sokkal jobban és többet elvan a játékaival.

A 3.hónaphoz képest nekem teljesen más.Egy hónapja még folyamatosan ölben kellett tartani.:)

2013. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok..Javaslom szerezz egy habtapit vagy vastagabb szönyeget...3,5 hònaposan fordult meg a lànyom most màr kùszik hàtrafele...szòval 3 hòs volt mikor a habtapira tettük kőrbe a jàtèkaival..mibdig oda viszem ahol vagyok..azota elvan egyedül is.néha felnèz de alapvetően zenêl egèsz dèlelőtt...őt a zenèlő jâtékok nagyon lekötik...
2013. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Habtapink már van,néhányszor hasról hátra már átfordult,vissza még nem próbálja. Raktok valamit a habtapi alá,vagy rá? Félek,hogy felfázik. Fűtök,de így is csak 21-22 fok van a lakásban. Kinnt is max. 24,de állandóan fúj a szél. Mielőtt azt hinnétek,hogy megbolondultam:1700 m magasan lakunk Ausztriában. Az is nagy dilemma mindig,hogy a babakocsiban mit adjak rá,amikor sétálni megyünk. Ne legyen melege,és ne is fázzon meg.Milyen zenélő játékokat vettetek?
2013. júl. 23. 10:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!