Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SegítsÉget kérek, Fiam feláll,...

SegítsÉget kérek, Fiam feláll, de leülni nem tud. Hogy tanítsam?

Figyelt kérdés
10 hósan állt fel, már két hónapja, de még mindig nem tud leülni. Inkább kiabál értem és tartja a kezét. Ha leültetem, szinte teljesen kifeszíti a lábait, nem tud egyedül leülni, egyértelműen fél, pedig olyan hatalmasat nem esett sosem,nem értem! Hogy tanítottátok bizonytalan babátokat leülni? Köszi előre is, mert nagyon bénázunk:)
2009. okt. 21. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
egyszeűen megfogtam mondtam neki hogy csüccs és hutam hátra és lefelé,ugy közben hajlitsa be a lábát,de ugy láttam hamar megtanulnak leülni,és nem úgy ül le ahogy én tanítottam,ő egyszerüen behajlitsa a lábát és oldalra huppan.
2009. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónaposan állt fel és egy héti üvöltött mert ülni meg még nem tudott:) Megtanítottam hogyan kell lecsücsülni, de kb. még egy hétbe beletelt mire sikerült neki, mert hiába mutattam, erre a kézségre is önmagának kellett rájönnie. Biztosan ért azért valamit a tanítgatás, de neki kellett rájönnie a dolgok menetére. Legalábbis én így vettem észre. Úgyhogy csak annyit tehetsz hogy amikor áll a kiságyban enyhe nyomást gyakorolsz a kis vállára és közben hajlítod a térdeit. Ne izgulj szépen fog tudni leülni is, csak nem szabad siettetni. Ügyes kisbabád van :) 18 hós kislány anyukája
2009. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!