Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanitsam meg aludni...

Hogyan tanitsam meg aludni egyedul? 6hos

Figyelt kérdés
Olemben egyet uvolt,rugkapal nem alszik el.Egyedul kisagyabam megint nem.A babakocsiban ha setalunk elalszik,de van hogy ott is sokat sir mielott sikerul alomba zuhannia.Bent is babakocsiban altatgatom mert mar nem tudom mit talaljak ki.Elso kisfiam aki 2,5 eves a mai napig csak velunk alszik el(szoptattam es igy azon aludt el mellettem).Szeretnem ha a masodikkal konnyebb lenne az alvas.Otleteket varok.
2011. nov. 2. 08:47
 1/1 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nem tudom ez mennyire segít mert ugye minden gyerek más. Eddig a vállamon aludt el a fiam, de 1-2 hete már nem bírja, feszeng, forgolódik. Ezért letettem ilyenkor a kiságyba, és 5 percen belül el is alszik mindig. Addig kicsit szokott sírdogálni de van mikor csak nyöszörögve altatja magát. Eddig nem aludt el így egyedül, de úgy látszik most már nem igényli a ringatásomat. 9 hónapos a fiam.
2011. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!