Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tricikli vagy Baby Taxi?

Tricikli vagy Baby Taxi?

Figyelt kérdés
Kislányom első születésnapjára nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni? Elég nagy növésű baba jelenleg 84 cm és egy hónap múlva lesz még csak a szülinapja. Attól tartok a triciklit nem tudjuk majd kihasználni mert mire önállóan tekerni tudná kinövi, a taxi meg lehet már most nem lenne megfelelő. Mit gondoltok? Melyiket ajánlanátok? Köszönöm!
2013. júl. 22. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én bébitaxit vettem a kislányom első szülinapjára! Még nincs 1 éves, de már meg van az ajándékainak egy része. Én ezt javaslom, mert 1 évesen a triciklit még úgy sem tudná hajtani, meg le sem érne a lába a pedálhoz, a bébitaxinak meg van lábtartója meg tolókarja! Legalábbis én olyat vettem.
2013. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lábtartós triciklit vettem neki,amin van biztonsági öv meg kiesésgátló is. Le lehet fixálni a kerekeit,hogy miközben tolod ne forogjon.Még én sem adtam neki oda, 3 hét múlva lesz 1 éves,remélem szeretni fogja.
2013. júl. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lanyom is babytaxit kapott eloszor, nem foglalkozott vele, a labtartos triciklit imadja.
2013. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is olyan triciklit vettünk neki, amit a 2. válaszoló írt. Nagyon szereti a kisfiam, ha ki akarom venni nagy a sírás, ha beteszem nagy az öröm. Mindenhova visszük magunkkal, órákat tudunk így sétálni. Több funkciós, elvileg 3 éves koráig jó.
2013. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbáljuk mi is a triciklit :)
2013. júl. 24. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!