Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Smart Baby 3in1 tricikli van...

Smart Baby 3in1 tricikli van valakinek?

Figyelt kérdés

1 éves kisfiamnak szeretnék venni Smart Baby 3in1 triciklit, de nem tudom sehol se megnézni, hogy gumi, vagy műanyag kerekei vannak?

Ha valakinek van ilyen fajta, légyszi írd le a véleményed róla!

[link]


2011. jún. 16. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen triciklink van, másfél hónapja vettük, sikerült kifognunk egy jó akciót. szóval a dobozon azt írják, hogy gumikerék (más nyelven is ezt írják, tehát nem elfordítás). De ne olyan gumit képzelj azért, mint pl. a bicikli kereke. Nagyon kemény, és szerintem műanyagba van fogva a gumi. De nem olyan, mint amit sok triciklinék látni, hogy csak egy gumicsík van a műanyag keréken, hanem az egész futófelület "gumi". De az is lehet, hogy valami spéci habosított műanyag. Ami a lényeg, hogy nem zörög különösebben betononon sem. Nem olyan, mint pl. egy kis műanyag motor hangja. Sőt, a kis zaj is inkább tudható be pl. a műanyag csomagtartónak, mint a keréknek (no meg persze a magunkkal fuvarozott kislapátok és egyéb fontos kellékek is zörögnek menet közben). Én szívből ajánlom ezt a járgányt. Mondjuk mi a műanyag karimát nem használtuk, így csak az anélküli üzemmódról vannak tapasztalataim. 17 hónapos kislányunk imádja, de tényleg, feszít rajta, mint egy trónon. Egyelőre még nem éri el a pedált, és kormányozni sem tud, így én irányítok, de a szülőkarral ez sem gond. No, jó sokat írtam, de ha még van kérdésed, szívesen válaszolok.
2011. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy leírtad a tapasztalatodat!

Én először neten néztem ezt a fajta triciklit, 15990 Ft volt + kiszállítási díj, már majdnem megrendeltem, amikor párom mondta, hogy inkább menjünk le a tescoba, és nézzük meg hátha van valamilyen fajta triciklijük. Nos, volt, mégpedig ez a fajta, és mindössze 6990 Ft-ért. Nagyon örültem neki, hiszen a netes ár töredékéért hozzájutottunk, még csak 2 napja használjuk, de az 1 éves kisfiam imádja! Nem bántam meg, tényleg jó választás volt, vagány, szép járgány, a fiam nagyon édi benne, és nem utolsó sorban nagyon jó áron van, legalábbis a tescoban!

2011. jún. 18. 21:26
 3/3 anonim válasza:
Nekünk is ugyanilyen triciklink van csak a leesés gátló nélkül vettük. Nekünk nagyon bevált, még pici volt a fiam így a lábtartót is alig érte el, de most már a pedálon van a lába még ha nem is ő hajtja hanem mi.Könnyű kezelni, tolni, és egyszer sem fordult elő, hogy lecsúszott volna róla.
2012. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!