Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennétek öt hónapossal tengerp...

Mennétek öt hónapossal tengerpartra vagy valamerre másfele külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Mi most voltunk Olaszországban 1 hétre. 3 és fél hónapos kisfiammal. Nagyon jó volt, tetszett neki :) Szerintem menjetek nyugodtan :)
2013. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Én nem mernék. Ha bármi van, nehezebb orvost találni, stb.

Legfeljebb akkor, ha jól beszélném a nyelvet ahová készülünk, de én elég bátortalan vagyok, szóval én nem mennék ilyen picikével.

2013. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem mennék. Kizártnak tartom, hogy ennyi idős baba élvezné, vagy értékelné a külfoöldi nyaralást. Szerintem mindenkinek kényelmesebb egy közeli nyaralás, ha már nyaralni akartok.
2013. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Egy ilyen kisbabának nem a helyszín számít, hanem, hogy anya apa ott legyen mellette. :) Igenis tudja élvezni a sok sok sétát, babakocsizást a kisbaba :) Első voltam. (Bár a mi babánk alapból nagyon nyugodt, nem sírós baba, jó volt vele nyaralni)
2013. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha lenne egy kényelmes ellátás, akkor igen, panzióba, önellátással nem
2013. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pontosan, tehát a baba nem a külföldi nyaralást élvezi, ugyanúgy élvezné, hacsak a piripócs utcában tologatnátok a babakocsit. Persze, aki ilyen beállítottságú, annak nyilván nem akkora macera kisbabával utazni, de én inkább kényelmetlennek érezném a kisbabával utazást.

Bár most így belegondolva lehet, hogy kellene kezdenem gyakorolni, mert ahogy nőnek a gyerekeim, lehet hogy még nehezebb lesz velük a nyaralás.

2013. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, nem azt akartam mondani, hogy kifejezetten azt élvezte, hogy más országba vagyunk, hisz honnan is tudná :)) Csak, hogy nem volt más, mintha pl itthon lennénk, és itthon sétálgatnánk :)

Persze, az én fiam hozzá van szoktatva, már 4 naposan sétáltunk vele a babakocsiba, 4 hetesen mentünk vele 70 km-re nagyihoz, majd 6 hetesen 500 km re a nagyihoz :D Sokat utazunk :) Ha eddig nem utazott pl. az 5 hónapos baba lehet nem bírná olyan jól a nyaralást :)

2013. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig menjetek, amíg bírja az egy helyben létet. Ha elkezd járni, majd utána jön a dackorszak már sokkal macerásabb az utazás.
2013. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval,mi tavaly 6hós kisfiammal voltunk nyaralni tök jól elvolt a parton a babakocsiba,a szobába!!!Idén másfél évesen mindig szökött a parton, nyögött ha pl egy étterembe ülni kellett a babakocsiba, átrendezte az apartmant.Igaz a vizet idén jobban élvezte mint tavaly!Bennem meg se fordult hogy emiatt ne menjünk,amúgy a hely tele volt babásokkal!!Hajrá!!:-)(horvátország)
2013. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8.-9. egyetértek. Sokkal egyszerűbb egy 5 hónapossal utazni, mint majd 1 év múlva. Rengetegen utaznak babával a világon, ez sajnos csak Mo-n vált ki ekkora félelmet. Persze lehet, hogy a nyelvtudás hiánya is benne van és ezáltal rávan fogva a babára minden. Létezik EU Tb kártya, azzal gond esetén ellátnak, mint egy helyit. Csak az esetleges egészségügyi gond miatt nem érdemes lemondani az utazásról. Mo-n is elég rossz az eü., akkor ott sem kéne lenni babával...?

Egyébként nem kell messzire utazni (szerintem) sem egy babával, sem egy 5 évessel. Olaszo., Szlovénia, Horváto. nincs túl messze és mind EU tag.

2013. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!