Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a 22 hónapossal terhes...

Amikor a 22 hónapossal terhes lettem senkinek nem dicsekedte úgy, mint az előző lányunknál?! Sőt titkolta mindenhol?! Senkit sem érdekel? Azóta sem nézte meg senki, az apja sem nagyon vette észre a Babánkat?

Figyelt kérdés

Él valahol sorstársam?

Van egy 10 éves kapcsolatom, ahol évek óta nyelem a sz..t. Van egy 7 éves és egy 22 hónapos lányunk.

A 7 évest még együtt vártuk, szép volt minden, de talán azért, mert nem kellett dolgoznia páromnak, eltartottam jól menő vállalkozásomból.

Amikor a 22 hónapossal terhes lettem senkinek nem dicsekedte úgy, mint az előző lányunknál. Sőt titkolta mindenhol.

Anyósom szomszédja és sokan mások csodálkoztak rajta a 9.hónapban is, hogy baba lesz.

Most is ott tartunk, hogy senkit sem érdekel. De azóta számomra kiderült, hogy azért, mert akkor már a fiúk élte a világát más nők társaságában. Sajnos ezt éreztem is, ettől ki is készültem.

De a lényeg, hogy még mindig nem nézte meg senki, az apja sem nagyon vette észre a Babánkat.

Valaki volt hasonló cipőben???



2013. júl. 7. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztosan nagyon feldúlt vagy és ezért, de nekem kicsit érthetetlen lett a kérdés. Hogyhogy az apja nem vette észre a babát? Úgy érted, hogy nem foglalkozik vele, vagy a szó szerinti értelmében? Mert azért egy pici babát nem lehet nem észrevenni. Nagyon sajnálom, hogy ilyen a párod, hogy más nőkkel van, én biztos, hogy kilépnék a kapcsolatból ha ilyen lenne a párom. Mire hazajön összedobozolnám a cuccait és kalap kabát. De persze tudom, hogy két gyerkőc mellett ez nagyon nehéz lehet, főleg ha szereted is. Leírnád kicsit pontosabban, hogy mire gondolsz,amikor azt írod senki nem vette észre a babát és nem érdekel senkit? Hátha tudunk segíteni itt a válaszokkal.

2013. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!