Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 7 hónapos...

Mit csináljak 7 hónapos fiammal? Megtanult mászni és nem jó neki a szőnyegen, pléden csak ha a járólapon vagy a parkettán mászhat. Addig nem nyugszik míg le nem mászik a neki szánt terepről. De sokszor már érzem, hogy hideg a hasa félek, megfázik.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én habtapit meg egy pokrócot szoktam letenni neki a parkettára, hogy azon mászkáljon. A habtapit egyből darabokra szedi, a pokrócot összegyűri, egy percet se tölt rajta. Először próbáltam mindent, aztán feladtam. Inkább melegebben felöltöztetem. ADOK rá bodyt, harisnyát, rá nadrágot, meg pulcsit. Szerencsére eddig nem fázott meg, remélem nem is fog!
2009. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
így van, ha már elkezdett mászni úgyse fog semmin rajta maradni.jobban felkell öltöztetni,én mellényt szooktam rá adni,az védi a pociját.
2009. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd mászni csak jobban öltöztesd fel.Én bodyt adok rá harisnyát arra még egy kis zoknit és egy hosszú ujjú polót./esetleg még egy vékonyabb nadrágot is./
2009. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. okt. 22. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nemrég kérdeztem meg a védőnőnket, hogy nem lesz így beteg? Mondta hogy még nem találkozott olyan babával aki fázott volna azért, mert a kövön vagy parkettán mászik. Egyszerűen erre be vannak rendezkedve, úgysem a szőnyeg lesz az izgi.
2009. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked se jó, ha be vagy zárva :)

Öltöztesd fel jobban, és kész! Hadd menjen :)

2009. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!