Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KI mit főz 10hónapos baba...

KI mit főz 10hónapos baba mellett? Olyan receptekre vagyok kíváncsi, ami hamar elkészíthető! Köszi aki ír!

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem sokan főznek, amúgy Én sem nagyon. Csak nagyon ritkán. De repesve várom mások válaszát a kérdésedre.... :-)
2009. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én rendszeresen főzök a baba mellett. Levest 2-3 napra elegendőt és sokszor van főzelék fasírozottal vagy csak virslivel. Paprikáskrumpli is hamar kész, rakottkrumpli, spagetti, lasagne, töltöttkáposzta vagy paprika. Rakottzöldbab, dubary szelet. Szoktam venni réteslapot és az is gyorsan megvan. Ezeknél nem kell a gáz mellett állni és gyorsan megvannak.
2009. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet Én vagyok a hülye, de....úgy érted magatoknak a pároddal? :)))
2009. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok. Tehát magatoknak. :)

Nem vagyok egy konyhatündér. :) Ilyesmit szoktam, hogy fokhagymakrémleves, töltött káposzta, husi leves, zöldségleves, rizs, püré, rántott husi v csak simán füszerezve és kisütve, paprikáskrumpli, rakott krumpli. Ilyesmit.

2009. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap fözök.

Mikor mit.

Levest grízgombóccal,rizses hús,fasírt krüplipürével,pörkölt nokedlivel,rántot husi,stb..Mindent mint elötte.

2009. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az én babám 14hónapos és most jutottam el arra szintre,hogy ne tudok főzni,mert tépi le a nadrágom,és igényli hogy foglalkozzak vele.1x alszik,ebéd után,1-3órát.Jelenleg hozzuk az ebédet egy bölcsőde konyhájáról és olyan nagy adagot adnak,hogy 2főre elég.Eddig minden nap főztem v. minden másnap,amit a fentiek is írtak.
2009. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!