Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babótok mennyit alszik?

4 hós babótok mennyit alszik?

Figyelt kérdés
Pici lányom 3 hónapos koráig nagyon jó alvó volt nappal is és éjszaka is.Átaludta az éjszakákat,max. 1szer volt fel.De 1 hónapja nappal kb. 2x 45 percet alszik,az éjszakák meg borzalmasak.5x-6x van fel.Nem csak akkor ébred ha éhes.Evés után fél órával is felébred éjszaka.Nem gondolnám hogy a foga jönne(nem igazán van rá utaló jel).Másnak is volt így a babója?Mi lehet az oka?
2013. júl. 25. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

az én fiam 4,5 hónapos. nekünk is volt egy ilyen rövid időszak, amikor ok nélkül felkelt éjszaka, de nem volt éhes. lehet, hogy meleg volt, vagy szomjas, ezt nem tudom. Most átalussza az éjszakát, este 9-10kor teszem le aludni, és reggel 6 körül kel. majd 1 órát fent van és megint alszik kb 1,5-2 órát. napközben max 2 órát tud fent lenni, és a nap vége felé már egyre rövidebbeket alszik. késő délután pl. 45 percet kb.

Este sűrűn etetem, hogy teljen a pocak, és ne azért keljen fel éjszaka. lehet, hogy a te picid is nehezen bírja ezt az időjárást és melege van, esetleg kínáld meg éjszaka egy kis vízzel, hátha csak szomjas.

2013. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!