Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babótok is sokat alszik ma?

A ti babótok is sokat alszik ma?

Figyelt kérdés
Mert az enyém annak ellenére, hogy 8 hónapos, délelőtt aludt 2 órahosszát és most is elég jól belehúzott. Lassan 1,5 órája nyomja. Vagy ez normális?

2013. márc. 17. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
melegfront van, a lányomra is jó hatással van :). ő is egy órát aludt délelőtt a fél helyett és most is alszik annak ellenére hogy fogzik.
2013. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém is 8 hós,de mindig annyit alszik mint most a tiéd.délelőtt 2 órát,délután 1,5-et.minden nap
2013. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó, hagyom hagy aludjon :-)
2013. márc. 17. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hós és délelőtt szintén 2 órát aludt, a szokásos 30perc helyett, ilyen hónapok óta nem volt!:-)
2013. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Enyém is, pedig másfél éves.

Mellesleg én is elaludtam, pedig csak 5 percet szerettem volna pihizni :)

2013. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.helyesbítek!Aludt volna szerencsétlen,ha nem jelennek meg a hittérítők egy fél órája,hogy átadjanak egy szentképet.tövig nyomták a csengőt.nagyon nagyon mérges vagyok!váááá borul minden...
2013. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2-es! Ismerem ezt az érzést!
2013. márc. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!