Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-14 hónapos kisfiatok mekkora?

13-14 hónapos kisfiatok mekkora?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos, 9.30 kg, 74 cm. Tudom hogy picurka, esetleg van másik ilyen kicsi fiú is? Ja és mondanak már pár szót? Fiam elhallgatott amikor járni kezdett, pedig előtte mondott szavakat.
2013. júl. 25. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
13,5 hónapos a fiam, kb. 12 kg és 80 cm körül van. Pontosan nem tudom, 1 éves kora óta nem mértük. Mondja, hogy labda (abda) lámpa (ámpa), keksz (ke), apa. Ennyi, most ő is inkább a futkosásra koncentrál.
2013. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 13,5 hónapos, kb. 10 kg és 80 cm, őt is 1 évesen mértük utoljára. Járni egyedül még nem tud, többször tett már meg lépéseket egyedül, de még egy kézzel kapaszkodik, vagy fogja az ujjam, vagy ha nem biztos magában, inkább letérdel és mászik.

A szája sokat jár: (l)ámpa, baba, apa, papa, auto, nem, pápá, ezeket mondja.

Az én fiam nem kicsi, de az apukája is szép szál ember, ő is nagyra fog nőni (remélem). Ezt leginkább a genetika határozza meg.

2013. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvi01 ***** válasza:
1 évesen mérték 75 cm 8700 gramm, sokat megy.10 hónaposan már járt, sokat mozog. Pár szót mond:apa, ott, mama, papa
2013. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 13,5hónapos:)

11kg és 77cm.Amiket használ szavakat:apa,anya,autó,de,nem,hangutánzó szavakat,cicát,kutyát és az autót.Neki is vannak olyan szavai amit egyszer kimondott és azóta sem:)

2013. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!