Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, amikor elkezd...

Mit csináltok, amikor elkezd mászni, járni a babátok és esik-kel? Mert a kisfiam most kezdett el mászni és nagyon sokszor koppan a kis buksija. Úgy félek, hogy valami baja lesz.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, így tanulnak meg esni szépen. Törvényszerű a koppanás... Kicsit (nagyon) megijedtem/megijedek, most már tudom magam fegyelmezni - legtöbbször nem a fájdalom miatt sírnak, hanem megijednek a mi ijedségünktől, felkiáltásunktól. Ne félj, nem lesz semmi baja. (Bár az én rémképem az, hogy a konyhakövön úgy elesik, hogy bereped a koponyája, tiszta élesen látom ezt a hülye képet. :( )
2009. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem tudok minden pillanatban a sarkában állni, és nem is aakarok. Koppan a buksija, volt már egy két lila foltja is, fél év, és túl leszünk rajta.
2009. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sírással kapcsolatban tudom írni hogy amikor fájdalom éri nem dédelgettem meg mert akor tovább sírt ,mosmár csak picit nyekereg és tovább mászik.
2009. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog, minden baba átmegy ezen az időszakon. Mi a harmadikkal jutottunk el odáig, hogy vettünk neki kutacsvédő sapkát. De Murphy törvényei szerint pont akkor fejelt ki a babakocsiból, amikor nem volt rajta... De hála Istennek, akkor sem lett semmi baja! Ha az esések ártanának a babáknak, akkor már kihalt volna az emberiség!
2009. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!