Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés kérdés?

Autósülés kérdés?

Figyelt kérdés

Segítenétek? Ezeken filózok:

[link]


[link]


Esetleg más, ami nektek bejött?


2013. júl. 25. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Hány kiló? Nem akarsz inkább 0-18 kg-ig valót venni?

[link]

De ez pl. 9-18kg ->

[link]

Amúgy nézd meg az ADAC tesztet (írd be a Google-be), sztem a Concord elég biztonságos, de a BeSafe is nagyon jó

2013. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős gyerkőcnek kellene amúgy?

Én most hirtelen átfutottam az Adac törésteszteket, lehet hogy csak elnéztem, de nem találtam tesztjét a Casualplaynek, a Besafe viszont tesztelt, jó minősítéssel rendelkezik, úgyhogy a kettő közül én biztos azt venném inkább.

Ebben a súlykategóriában én egyébként még ezt ajánlanám, legalábbis megnézném személyesen, ennek is jó a tesztje:

[link]

De most kérdés, hogy melyik kategóriában keresel végülis?

2013. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nekünk is Concord Ultimaxunk van, azért is kérdeztem, hogy melyik kategóriában keresel, mert ezt nagyon jó szívvel tudom ajánlani! :)

Már hatalmas a lányom 90 cm és 14 kg és nagyon kényelemes, tágas, és még sokáig jó is lesz, mert van állítási lehetőség még rajta.

2013. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.-3.

De jó, hogy írtad, hogy kényelmes a lányodnak a Concord Ultimax! Ilyen van nekünk is, és én majd 15-36-kgosra szeretnék váltani, de remélem még kiszolgál 2-3 évet. (az én fiam 13 hónapos és kb. 80 cm meg 10 kg)

2013. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi pont most vettünk BeSafe ülést ugyan ezt amit Te linkeltél.Nagyon megvagyok vele elégedve többek között azért mert jól kilát belőle a picim ezért végre megoldódott a nyávogás.Idáig utálta a gyermeküléseket.Ebben vidáman elnézeget és alszik.A másikról nem tudok véleményt írni.
2013. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
BeSafe-t használunk már a második gyerek nyúzza, olyan, mintha új lenne, nagyon jól dönthető, kényelmes. A másik ülést nem ismerem.
2013. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat! 11 hónapos a lányom, de elég kis termetű, 8kg és 73cm. Szerintem maradok a Besafe-nél, vagy Römernél.

köszi mégegyszer!!

2013. júl. 26. 10:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából olyat akartam volna, amit háttal is be lehet kötni, csak ebben a súlykategóriában nem nagyon találok, csak ami 0-18-kg ig van.
2013. júl. 26. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt most nem értem. A 0-18 kg köthető be háttal is. Ebben a kategóriában nem találtál megfelelőt, vagy a megfelelő ár- és minőségi kategóriában nem találtál 0-18 kg-s ülést?
2013. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, 9-esnek igaza van :)

Mert a Concord Ultimax pl mindkét irányba beköthető, jó ülés, és pont ugyanaddig lehet használni, mint egy 9-18 kg-osat...csak jóval korábbtól! Igaz, picit drágább, de pont ezért, mert többet tud!

2013. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!